Skocz do zawartości

PODKARPACIE


RAFAL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hej WAL no fajnie że sie zarejestrowałeś, wreszcie jakis kontakt z toba jest, już od zlotu w Małej k/Ropczyc chciałem Cie znaleść na jakis forach motocyklowych.

No własnie zauwazyłem że zniknąłes po pewnym czasie. Tak to cały czas widziałem Cie w lutserku, ale później to chłopaki zaczeli sie wyprzedzac i straciłem Cie z widoku. Szkoda że sprzęt odmówił ale na nast. zlocie mysle że bedzie lepiej.

 

 

tu nic nie pisza o Biłgoraju, jak juz byłeś na tym zlocie to opowiedz conieco jak jest i porównaj np do ostatniego Frysztaka.

niestyty nie bylem

 

 

tegoroczny Bilgoraj

"V Ogólnopolski Zlot Motocyklowy „ROZTOCZE-Biłgoraj 2007”

organizowany w dniach 13-15 lipca 2007 roku

na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Wola Duża k/Biłgoraja.

Malowniczy ośrodek w Woli Dużej położony jest w lesie przy trasie Biłgoraj-Zamość.

Posiada znakomite warunki do wypoczynku. Przez teren ośrodka przepływa mała rzeczka, która tworzy niewielki zbiornik wodny, a bliskość Roztoczańskiego Parku Narodowego tworzy wspaniały klimat dla wszystkich odwiedzających te tereny gości.

 

Impreza wpisała się już na stałe w Kalendarz Imprez Motorowych w naszym kraju, a każda jej edycja przyciąga coraz większą liczbę uczestników.

 

Wzorem lat ubiegłych, wspierani przez naszych, już stałych i oddanych bywalców przygotowaliśmy program, który z pewnością zainteresuje każdego motocyklistę."

 

pozdro

Edytowane przez bohen

Stare motocyklowe przysłowie mówi: jak się nie wywrócisz.....to se nie poleżysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z góry przepraszam ale z rana przed zlotem musiałem jeszcze zatankować do Etki i przez przypadek zalałem za dużo miksolu i jak maszyna była zimna to troszkę dymiła icon_razz.gif

 

no ja tez jechałem chwile za tobą chyba ale za bardzo smierdziało... heh

 

Luca z tego co pamietam to chyba jechalismy obok siebie przez jasło... teraz skojarzyłem po motocyklu

 

troche kicha bo nie było jak rozpoznać 4rumowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

troche kicha bo nie było jak rozpoznać 4rumowiczów

 

no trzeba coś z tym zrobić

 

motowojtas

nie wiem czy kojarzysz zdarzenie ale na rynku w Jaśle oglądałem ramę przy twojej Nsr z kumplem

 

trzeba coś pomyśleć nad naklejkami albo coś w tym stylu, nasz sklepik coś rusza ale tak jakby nie chciał

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W linku ktory podeslał voti na zdjęciach kolegi Rafal mila niespodzianka :banghead: mój Vulcan (zdjecie 1489).

Może dało by sie poznać niektorych z Was na tym zlocie w Biłgoraju .Jakiś punkt zborny albo cuś w ten deseń.Propozycje?

Edytowane przez RAFAL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tez jechałem chwile za tobą chyba ale za bardzo smierdziało... heh

 

Luca z tego co pamietam to chyba jechalismy obok siebie przez jasło... teraz skojarzyłem po motocyklu

 

troche kicha bo nie było jak rozpoznać 4rumowiczów

 

Czy ta czerwona Hondka dwusuwowa to była twoja? Jeśli tak to kojarzę, we Frysztaku na górce mnie wyprzedziłeś :)

Prawda to, że z tej pojemności 125cc można wydusić 160km/h ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dało by sie poznać niektorych z Was na tym zlocie w Biłgoraju .Jakiś punkt zborny albo cuś w ten deseń.Propozycje?

 

Jetem jak najbardziej za. Bo znowu po zlocie będziemy pisali że każdy byl, a z nikim z forum sie nie widział.

(no chyba ze ktos ma charaktrystyczne moto, i własnie po nim pozna sie forumowicza ;) np ja jednego kolege z forum poznałem po motocyklu (wzorowałem sie tym w avatarze).

Stare motocyklowe przysłowie mówi: jak się nie wywrócisz.....to se nie poleżysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy kojarzysz zdarzenie ale na rynku w Jaśle oglądałem ramę przy twojej Nsr z kumplem

 

nie bardzo kojarze... zbyt duże zamieszanie...

 

Czy ta czerwona Hondka dwusuwowa to była twoja? Jeśli tak to kojarzę, we Frysztaku na górce mnie wyprzedziłeś icon_biggrin.gif

Prawda to, że z tej pojemności 125cc można wydusić 160km/h ?

 

http://bikepics.com/members/motowojtas/ tutaj są jej zdjecia.... ja na niej jechałem 150 wiec chyba można...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bardzo kojarze... zbyt duże zamieszanie...

http://bikepics.com/members/motowojtas/ tutaj są jej zdjecia.... ja na niej jechałem 150 wiec chyba można...

 

Tak mi świtało, że było coś czerwonego a to tylko felgi :icon_eek:

Za dużo było motorków by wszystkie dokładnie zapamiętać :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witka ma ktos jeszcze jakies fotki z frysztaka i rynku jasło ??

 

 

pozdro i dozobaki w lesku . :crossy: dażwamotórrr ;)

 

remont motocykla??

 

 

wojtas troszke cie porobiło w sobote ;)

 

 

wojtas w sobote o 18;00 jest msza za Jankiem Matykom mysle ze przyjedziesz

 

 

zdrowko i dażci motór :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...