Skocz do zawartości

Aprilia Rx-Vs-Derbi Senda R-Vs-?????


miclaw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

i co z tego ze dalaby rade na przyspieszenie skoro to ma byc w teren. Tu ważne jest zawieszenie i prowadzenie. Osiągi nie dadzą Ci duzo jesli zawieszenie sie nie sprawdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy kto i do czego chce moto wykorzystywac :icon_razz: Gdzie napsiane jest w instrukcji opslugi rx albo sendy ze musisz ją katowac w terenie a nie w miescie albo w trasie?;]Zresztą Derbi chociaz nie polecaialo w hu*a i ma swoj wlasny silnik a reszta firm tak bardzo szczycacych sie w produkcji enduro zeszla na psy i łoi w swoje ramy włoski zbrzydly mi juz silnik minareli:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastepny smieszny znawca. Myslisz ze gdyby ten silnik byl do niczego to dalej by go ladowali do sprzetow? Jest poprostu dobry i po co opracowywac nowy co pochlonelo by 4x kasy w porownani do wlorzenia gotowego juz silnika minarelli. I skoro ta derbi jest taka swietna, ma niesamowite przyspieszenie i zawieche cud miod , to czemu one wogole nie startuja w zawodach enduro 50?? Zdecydowanym faworytem w tej klasie jest HONDA HM 50 , i zgadnij jaki ma slinik....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paanie czy ja gdzies powiedzialem ze senda ma zawieche cud miód??Dla mnie Rx ma lepszą o wiele;]A co do silnikow minarelli to owszem. czy pwiedzialem ze one są zle??Teraz udez sie w czulko i popatrz ze HM ma seryjnie mozna powiedziec sportowy uklad wydechowy to raz.Brak walka wyrownowazajacego to 2.Inne przelozenia to 3.Wcale nie powiedzialem z te silniki są zle.Ale nie patrzysz na wazne szczegoly.Co do zawodow to w hiszpani odbywają sie zawody SM w ktorych derbi startuje i daje rady;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm ma seryjnie po 1 inny kosz sprzęglowy i to jest największa różnica. niektóre wersje maja też seryjnie inny wał.

A tak to są dużo lepsze silniki od tych w derbi. Gdyby te z derbi były takie zajebiste to by wykupili na nie licencje i montowali wszedzie :]

A senda nadaje sie do jazdy na zakupy czy zeby podrzucic kolezanke na przystanek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Mi sie jednak wydaje ze po prostu sprzedaz silnika do ktorego dana firma robi motocykl jest duuzo drozsza do wykupienia niz silnik firmy ktora robi tylko silniki ;) Po za tym derbi to w stosunku di firm japonskich mloda firma.wiec niepewna.Ale jezeli jakas firma wchodzi na rynek i to w klasie enduro to nie moze zrobic gowna.Nie porownowujmy Hma do Sendy bo to calkiem inna klasa.Moim zdaniem w Rx jest o niebo lepsza zawiecha i to juz pisalem ze 20 postow wczesniej ale chyba nie wszyscy to widzą :) Ale seryjny silnik sendy jest po prostu dla mnie lepszy niz minarelka am6 i chodz byscie pekli mnie nie przekonacie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o sam fakt , ze hm ma silnik minarelli , a ty mowisz ze juz nimi "zygasz" , troche mnie to zdziwilo. Tak jak enduromax napisal , senda bedzie dobra na asfalt , zakupy/lans przed szkola ale nie w teren. RX'em objechalbym sende , kij ze moze ma lepsze przyspieszenie ( chociarz sam tego potwierdzic , ani obalic nie moge bo nie jezdzilem nia ) ale rx nadrabia zawiecha , na przykladzie dt 80 moge udowodnic ze moc to nie wszystko . Jak jezdze z kumplem w terenie to ja na niego czekam , mimo iz ma wiecej mocy pod dupa , a musze przyznac ze jestesmy na tym samym poziomie "wtajemniczenia w tehnike jazdy enduro".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja powiem krotko derbi i aprilia prawie ta sama klasa co co wam dobra zaiwcha w 50 cm jak tym zabardzo sie nie poszaleje ? rx ma lepsza zaiwche a derbi lepszy silnik i wychodzi na to samo tylko co wytrzymalsze i co do jazdy enuro to powiem ze licza sie umiejetnosci i sprzet tez chociaz znam kolesia co mial wsk125 i zapier*alal jak po**bany i leszczyl gadzia na rx tylko ze ten rx to byla jezdzaca padaka ladnie wygladal itd ale silnik trup byl i zawieszenie tez..... bez komentarza ja jezdze seda i nie narzekam i znam kolesi co maja rx i tez nie narzekaja i sam chcem sobie kupic tez rx 125

 

 

 

 

[color=#FF0000]Sprzedam derbi sede r [/color]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...