Skocz do zawartości

Szukam kompanów- Kraków


Gość Sylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tja... Specjalnie jedziecie, gdy ja w pracy będę siedział od 9 do 21 :buttrock: Ale gdybyście dotarli w okolice Dąbrowy Górniczej, to możecie odwiedzić mnie w pracy. Jakby co - mój telefon 501 63 53 53. Ciekawej wycieczki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety wszystko wskazuje na niesprzyjajace waruni-ale gdyby pomimo to NIE PADALO

to billa/elea jest na ulicy mackiewicze(dokladny adres zapodaje muzyk w ktoryms ze wczesniejszych postow.

 

zeby nie bylo problemow proponuje spotkanie o 10:15 na nowym kleparzu

tj. skrzyzowanie al. slowackiego z ul dluga i pradnicka - kolo przystanku 130

NA PETLI AUTOBUSOWEJ

o ile NIE BEDZIE PADALO podrawim i mamaandzieje ze zwyczejem ostatnich dni zacznie pada dopiero popoludniu

(oczywiscie pod cille tez podjedziemy wiec prosze wszystkich o wzgledna punktualnosc, lub ew. kontakt na tel - polecam sms :buttrock: bo w trakcie jazdy nie odbieram

dozobaczenia wszystkim

 

p.s. zby. jak nam wypadnie to bede dzwonil, jakby tobie wypadlo to ty i wszyscy dzwoncie 605429750

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie oglądałam prognozę i chyba nie będzie tak źle, zresztą najwyżej można wymyślić jakąś krótszą trasę. my w każdym razie będziemy, tylko powiedzcie jednoznacznie gdzie zbiórka. przy kleparzu? (dla nas tak wygodniej) :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

telefon macie - bedziemy sie kontaktowac odwiedzimy obydwa miejsca chyba' date=' ale pewnie z punktualnoscia zle bedzie[/quote']

 

No ja bede,ale tak raczej +10min, bo sie nie wyrobie. wczesna pora,jak na sobote :buttrock:

Jakby co, to bede do ciebie dzwonil.

 

Pozdr

Monka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

No ja z Olkusza bez problemu dolecialem do Kraka. Nawierzchnie robia,ale autka w korku mozna spokojnie ominac.

Dajcie znac jak dalsza czesc wycieczki przebiegla. :clap:

 

Milo bylo was poznac i zobaczyc. ;)

 

Pozdr i dozo :buttrock:

Monka

ZR-7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, miło było Was poznać! Dalsza część wycieczki była równie udana :buttrock:

cóż, Okrop nas zobowiązał że tak napiszemy... 8)

Zrobiliśmy trasę Ojców- Pieskowa Skała- Rabsztyn- Ogrodzieniec

Było super

wstawiam parę pomniejszonych zdjęć, kto chce lepszej jakości -no i więcej- na maila, a nie mam jeszcze adresu- kontakt na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jeszcze Ogrodzieniec

maile jak nie dziś to jutro

 

ps. Mateusz, nie mam na Ciebie żadnych namiarów żeby wysłać photki (nie znam Twojego nicka), podaj maila to prześlę też czekoladę którą Ci zabraliśmy :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, fajnie było, mam nadzieję że wkrótce powtórzymy:)Pierwsza moja taka długa trasa, zaniedługo pewnie tyle km to będzie dla mnie norma( i dla mojego obolałej pupy też ;) ).

:buttrock:-Państwo Pavkowie sie stawili:)

ps. Pavkova- nick Mateusza to Matek

 

Katarina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba brakuje tu tylko mojego posta

 

serdecznie dziekuje wszystkim przybylym, za bardzo milo spedzony czas

i wsparcie - mam nadzieje ze jeszcze nie jeden wyjazd odbedziemy,

moze nawet w jeszcze szerszym gronie

 

zby - do dabrowy nie dotarlismy, choc niewiele brakowalo - mam nadzieje ze nastempnym razem poprostu z nami pojedziesz :buttrock:

 

pozdro - dla motonity, ktor jak nas zobaczyl w ogrodziencu - zatrzymal sie z nami i wspolnie zwiedzalismy zamek

 

jak znowu cos wymysle to dam wam znac :mrgreen:

:namoto:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...