Skocz do zawartości

Szukam kompanów- Kraków


Gość Sylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć i czołem !!!

Sobotnia wycieczka była bardzo fajna. Tempo takie jak trzeba - no może nawet jak dla GS to troszkę za szybkie - apetyt miał wielki :crossy:

Szkoda, że tylko w trzy sprżety, ale z drugiej strony może fajniej, bo w wiecej takie tempo byłoby trudniej utrzymać.

Pogoda była mniut - oczywiście dzięki mnie :banghead:

Pamiętajcie: jak chcecie miec świetną pogode na wycieczce moto to bierzcie mnie :P

Oby jeszcze sie pare takich w tym sezonie zdarzyło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Szereny: mam już dwa małe kotki przygotowane :evil2: łeeeeehehehehehehehe i dobry sznurek.a jak napiszesz że to mnie przywiążesz...to wiedz że diabli złego nieborą :twisted: łeeeeeeeeeehheheheheheh

 

Maciach, wiesz że Cię powieszę na tym sznurku jeśli zrobisz coś złego tym kotkom, prawda :twisted: Ale oczywiście, jeśli tak się do nich przywiązałeś, to zabierz je ze sobą. Najlepiej na wizytę w domu dziecka, maluchy napewno się ucieszą :) Tylko pamiętaj, żeby im na trasie nie było zimno :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej :D

 

Proponuje aby miejsce spotkań przenieść z Osady do FreePub :) (Sławkowska 4)

Przynajmniej na czas jesienno-zimowy. Sprzęty można zostawić na Placu szczepańskim , a każdej strony miasta dojazd jest dogodny.

Kto był wczoraj widział, że nawet w czasie meczu było tam spokojnie, ceny nie odstraszają, muzyka także :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje aby miejsce spotkań przenieść z Osady do FreePub :) (Sławkowska 4)

Przynajmniej na czas jesienno-zimowy. Sprzęty można zostawić na Placu szczepańskim ' date=' a każdej strony miasta dojazd jest dogodny.

Kto był wczoraj widział, że nawet w czasie meczu było tam spokojnie, ceny nie odstraszają, muzyka także :)[/quote']

Może być, niech to jeszcze oceni nieobecna wczoraj część kompanii krakowskiej - we wtorek? :D

ps. fotki z soboty na stonce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być, niech to jeszcze oceni nieobecna wczoraj część kompanii krakowskiej - we wtorek?

ps. fotki z soboty na stonce

 

Siedzieliście wczoraj tak blisko, a ja do was nie mogłem pójść :D

Pracuję na rogu Sławkowskiej i Pijarskiej...

Ja myślę, że możnaby sprawdzić we wtorek czy się nadawa :)

Ale z uwagi na fajna pogodę to chyba jakoś później, bo wczesniej to trza polatać chyba... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...