Skocz do zawartości

Szukam kompanów- Kraków


Gość Sylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ekipe KRK ;) mysle ze niebedziecie miec nic przeciwko gdybysmy sie przylaczyli do Was i pojechali razem na ta Slowacje,nic sie niebojta nie bedziemy zasowac 200na godz,a im wiecej nas tym lepiej :mrgreen: ,tylko gdzie mielibysmy sie spotkac padla propozycja spotkania sie w Myslenicach moze byc??i o ktorej mielibysmy tam byc?

 

POzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

padla propozycja spotkania sie w Myslenicach moze byc??i o ktorej mielibysmy tam byc?

Drfugazi jedzie z Kęt i będzie się przyłączał w Skomielnej - może tam byśmy się spotkali. A zresztą wszystko jedno gdzie. Możemy się spotkać zaraz za myślenicami jak 2 pasmówka schodzi w 1 pas. Nasza prędkość to 80-90km/h - odpowiada Wam?

Godzina spotkania za Myślenicami około 9.45 - 10.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie, wlasnie ... w Skomielnej ;)

 

Nie wiem jaka jest droga przez Myslenice, ale jadac tak jak ja mysle (do Skomielnej), za Wadowicami

jest kawalek fajnej prostej drogi, gdzie mozna troche pocisnac, a pozniej sa fajne winkielki pod gorke,

takze traska jest wypisz wymaluj :P

Ja moge dolaczyc w Oswiecimiu, Zatorze lub w Wadowicach, chyba ze pojedziecie przez

Kety albo Andrychow. Kwestia otwarta. Dogadamy sie.

 

Mam nadzieje, ze pogoda dopisze... ma ktos jakas wiarygodna prognoze ??

Zdrowka i wachy pod korek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przekładajmy godziny wyjazdu, lepiej mieć w zapasie godzinkę niż później gonić zegar! Zwłaszcza, że po południu będą burze, dobrze byłoby uciec przed nimi. Wyjazd z Kraka 09:00 Ja też mam kawałek do punktu zbornego, a maszyna niezbyt chyża. Spać dłużej będziemy po sezonie, teraz trzeba jeździć póki aura łaskawa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przekładajmy godziny wyjazdu, lepiej mieć w zapasie godzinkę niż później gonić zegar! Zwłaszcza, że po południu będą burze, dobrze byłoby uciec przed nimi.

mi to obojetne,chcialem sie dostosowac do ludzi ze slaska

wg onetu wyglada na to,ze jutro bedzie lepsza pogoda. ale jak widac przez ostatnie tygodnie, rzadko kiedy im sie to sprawdza.

zobaczymy jak bedzie - mam nadzieje ze nie zmokniemy.

to niech ktos napisze (Muzyk, chyba ty jako organizator wyjazdu ;) ) konkretnie o ktorej sie spotykamy tu i w watku o slowacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje, że się zgubiłem sorrki.. Plecaczek wymaga jeszcze oswajania z moto.

Na razie będę jeździł sam . Wiec za tydzień bardzo chętnie się gdzieś przejadę.

 

Pozdrawiam.

 

Zapewne mieliście wspaniałą wycieczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziala stronka ze zdjeciami www.aries.one.pl/~motoforum za kilka dni powinno dzialac www.motoforum.one.pl prosze o podsylanie mi waszych fotek to dorobie dzial uzytkownikow tak zeby kazdy wiedzial kto jest kto. Pozatym musze odebrac od muzyka pozostale zdj z poprzednich wypadow a jak ktos cos ma to prosze na [email protected] tylko z opisem co gdzie i kiedy

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zdjec najlepiej gdyby byly widoczne twarze a w opisie prosze o : Imie, (nazwisko- opcja), nick z forum, skad sie jest miejscowosc-dzielnica ,moto na jakim sie jezdzi i imie stalego plecaczka :P pozatym dane kontaktowe gg, mail, tel kom - tak zeby sie mozna bylo kontaktowac troche szybciej a nie chce mi sie wszystkiego z forum sciagac bo troche tego jest a nie wiem kto chce byc na tej stronce ale sadze ze pomysl jest dobry i ulatwi nasze wspolne wypady. W przyszlosci moze nasze male forum? tzw wypadowe - czas pokaze

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...