Skocz do zawartości

Szukam kompanów- Kraków


Gość Sylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ooo widze ze sie spodobalo na parciach - napisz cos wiecej' date=' jak tam ludzie i atmosferka,[/quote']

 

hehehe......na parciach to juz bywam od dluzszego czasu :clap:....zima wiosna lato :flesje: i tak leci i leci, a ludzie rozni tam przychodza, chocaz glownie spotykam sie z tymi :crossy:

 

http://www.krakuf.pasjo.net.pl

 

ps

ale ja to poczatkujacy jestem :crossy: wobec starych wyjadaczy z krakufsiej hardkorowej listy :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe......na parciach to juz bywam od dluzszego czasu :flesje:....zima wiosna lato :crossy: i tak leci i leci' date=' a ludzie rozni tam przychodza, chocaz glownie spotykam sie z tymi :crossy:

http://www.krakuf.pasjo.net.pl

ps

ale ja to poczatkujacy jestem :clap: wobec starych wyjadaczy z krakufsiej hardkorowej listy :banghead:

no to moze kiedys wybrac sie wieksza grupa i pogadac z kolegami z pasjonet'u?

ja jestem chetny na nastepny wtorek, chyba ze bedzie dobry mecz na Euro2004

 

NIEMCY DO DOMU!!! :flesje: :smile2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde

Przeglad maszyny musze zrobic - gazniki, zawory, plyny itp, bo mam juz 24k km i wg producenta to trzeba, a nie wiem kiedy byl roboiony poprzedni przeglad.:crossy:

teraz za bardzo nie chce jezdzic, dopoki tego nie zrobie :crossy: :clap:

na razie najtaniej wychodzi Rider na Kaminskiego, ale terminy dopiero za 2 tygodnie. moze ktos mnie gdzies jeszcze pokieruje? Jesli ktos ma jakies namiary,to bardoz poprosze - liczy sie cena, no i czas tez.

Thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos ma jakies namiary,to bardoz poprosze - liczy sie cena, no i czas tez.

Thx

 

helol :crossy:

jestem w podobnej sytuacj jesli chodzi o znalezienie dobrego warsztatu w Kraku..i z rozmowy z ludzmi z Krakufa oraz z PRM wychodzi, iz godnym polecenia jest Damiano ( Dyno-Tech) w Katowicach, co tez mam zamiar osobiscie sprawdzic w ta sobote :crossy: i pewnie tam bede serwisowal dywersyje. Prawde piszac to w Krakowie ciezko o rzetelny serwis, o paru juz sie otarlem i cale szczescie, iz nic mi w moto nie robili (rozmowa wstepna wystarczyla poparta dodatkowo opinia chlopakow z wiekszym doswiadczeniem z serwisami krakowskimi).

Tak wiec jesli jestes zainteresowany to po powroci napisze Ci na prv co i jak z moja opinia.

 

pozdry

pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mam pytanie do pszu odnośnie serwisów w krakowie, chodzi głównie o serwis yamahy, jakies złe doświadczenia??

a teraz żeby formalnością stało się zadość:

jestem z Krakowa, jezdżę zieloną Yamahą XJ600S, i z tego co widzę z większąscią miałem przyjemność spotkać się (choć nie rozmawiać) w maju pod domem dziecka

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mam pytanie do pszu odnośnie serwisów w krakowie, chodzi głównie o serwis yamahy, jakies złe doświadczenia??

a teraz żeby formalnością stało się zadość:

jestem z Krakowa, jezdżę zieloną Yamahą XJ600S, i z tego co widzę z większąscią miałem przyjemność spotkać się (choć nie rozmawiać) w maju pod domem dziecka

Pozdrawiam

 

Witaj POM

ad1 Hm.......z autopsji i opini ludzi ludzi, ktorzy jezdza motocyklami duzo dluzej niz ja i przez co mieli doczynienia z pesami :crossy:

mam bowiem drobny problem z jamcia ktory mnie wnerwia, po dlugi i dokladnym wytlumaczeniu serwisantowi otrzymuje opowiedz, iz tak powinno byc a wiem bo rozmawialem z glownym serwisem w Wawie i innymi mechanikami, iz nie powinno tak byc dodatkowo zle naciagnieto mi lancuch i zbyt mocno naciagnieto mi linki :(ale pewnie to sa pierdoly, bo i motocykl tez nie jest jakis tam wypasiony i przeekstra super ( czytaj nie warto sie interesowac) .....jedyne in plus podczas tej wizyty to sprawdzenie stanu akumulatora i jakosci ladowania.

O opiniach innych motocyklistow nie pisze bo byly one skierowane do mnie a nie na ogolne forum.

Z drugiej strony pewnie racja lezy gdzies posrodku, tylko jakos tak pechowo usluga wobec mojej dywersyji byla na poziomie niezadawalajacym mnie ale ja to sie nie znam. Zreszta Misek, ktory jest mechanikiem w psbike ma opinie b. pozytywna ale do niego nie trafilem :banghead:(.

Zas Damiano jest polecany przez wielu b. doswiadczonych motocyklistow :clap:....i ceny ma rozsadne.

A jakie jest Twoje doswiadczenie ??? z psbike.

Z innej strony to nie che na wlasnej skorze przerabiac tematu : poznaje mechanikow krakowskich....wole kozystac z rad ( jak juz wspomnialem) bardziej doswiadczonych, a te 70 km do Katowic chyba warto przejechac aby miec pewnosc, ze motocykl jest zrobiony na tip-top i nas nie zawiedzie.

 

 

ad2

nie zmany sie osobiscie ale moze by tak sie spyknac gdzies bo widze, iz masz tyz dywersyje..:crossy:....( i poogladac motorki, prownac wymienic uwagi a wlasciwie to rady dot. uzytkowania i obslugi iksjoty, ktore to chetnie wyslucham) hm.....i nie wiem czy Cie kilka razy na miescie nie minalem ale raczej katamaranem.....chociaz kiedys gdy bylem na etapie zakupu jamci w zeszlym roku zaczepilem wlasciciela zielonkawej dywersyji w punkcje ksero/bindowanie w celu uzysania opini ....moze to byles Ty ?????

Teraz ide na 5 dniu urlopu wiec jakby co to w przyszlym tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca , praca, praca - dobrze, że ten tydzień się skończył :crossy:

 

[glow=red:105f41bcd8]Pozwolę wtrącić swoje 3 grosze[/glow:105f41bcd8] .

Co do mechaników moto w Krakowie to chyba nie jest aż tak źle, żeby był sens jechać do Katowic ( nie byłem w Katowicach).

Mam, jakie takie pojęcie jakiś czas porabiałem z Katamaranami. - Więc wiem, o co chodzi i mniej więcej, co się dzieje. Żadnego Japończyka jeszcze ( żałuje) nie rozbierałem wiedza, o moto utknęła na Jawie.

Moto serwisuje w Riderze i uważam, że pojęcie maja. W końcu wszystkiego uczyli się na moto klientów prawie nikt z pracowników nie był na szkoleniach dla serwisantów-wypowiedz pracownik.

 

Pozdrawiam.

 

Wreszcie sobota mogę wskoczyć :namoto:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

jestem z Krakowa, jezdżę zieloną Yamahą XJ600S, i z tego co widzę z większąscią miałem przyjemność spotkać się (choć nie rozmawiać) w maju pod domem dziecka

No milo powitac :crossy:

mam nadzieje,ze niedlugo gdzies polecimy

 

Pozdrowienia z Poznania - ale tu jest dlugo jasno, dzis po 22 jeszcze bylo :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

Informacja dla Pszu, jednak mielismy okazje pogadać bo spotkaliśmy się w tym punkcie ksero, odnosnie dyskusji natemat uzytkowania XJ to chetnie, ale to mam nadzieje zgadamy sie jak wrócisz z urlopu.

Jesli chodzi o serwis Yamahy to jak miałem cos do zrobienia w motorku szedłem do Miśka i mam dobre zdanie o tym co i jak robi, nie moge narzekać.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnie wspólnych lotów to bardzo chętnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...