Skocz do zawartości

Szukam kompanów- Kraków


Gość Sylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...ale przeciez mial byc wyprazany syr na slowacji' date=' a ponaddto tam sa cieple zrodla - wszystko w zasiegu kolo 110 km od krakowa[/quote']

Ehem.

Tu chcialbym zglosic liberum veto, bo mnie nie ma w ten i przyszly weekend.

A serek prazony beze mnie to juz nie to samo :lol: i pewnie bedzie niedobry... :mrgreen:

Wiec prosze przelozyc wypad na slowacje na pierwszy weekend lipca :buttrock:

OK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,co do Dobczyc to spoko,ale nic tam ciekawego nie ma :mrgreen: (mieszkałem tam przez 18lat)-no może poza;zbiornika(zapora),zamek,dwa skanseny,zabytkowy kościółek,brama wjazdowej-chyba niczego nie pominołem :buttrock:

Ja bym obstawiał Słowacje,oczywiście wszystko zależy od pogody,bądźmy dobrej myśli

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,dziś to chyba troszke kiepsko z pogodą na dalsze wypady.Co do jutrzejszego dnia(niedziela)to dajcie konkretną propozycje np.Dobczyce? może Chyżne(Słowacja) lub Zakopane? Aha,mój kuzyn(Tomek-chyba kojażycie)wczoraj zakupił wkońcu motocykl HONDE CB 400 (rok 84),sprowadzony do polski.Jeszcze tylko pierwsza rejestracja i te wszystkie pierdoły i będzie śmigał.Oglądałem ten motocykl-jest w dobrym stanie :evil:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie zostalo mi przypomniane ze niestety nie dysponuje czasem w niedziele na wyjazd :evil: pogratuluj tomkowi motocykla - tez calkiem powaznie myslalem o podobnych sprzetach

mam nadzieje ze bedzie zadowolony i juz niebawem spotkamy soie na trasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze tak pozno daliscie info :evil: jutro postaram sie byc na gieldzie w balicach-jak ktos jest czyms zainteresowany to neich da znac.

Rozumieme ze tomek stanie na glowie ale w myslenicach juz bedzie :(

pozdrawiam wszystkich i mam nadzieje ze spotkanie bylo w pelni udane bez zadnego narzekania :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty przyjdziesz do mlyna i sie schlejesz

W sam raz nie pochwalam takiego zachowania. Kontrolnie jedno max dwa piwka.

Jest kilka momentów w życiu kiedy wypada się schlać m.in. pępkóka - u mnie narazie nie jest to jeszcze nawet w planach.

dajcie znać jak się bawiliście we młynie

Dzięki, było przyjemnie w kameralnym gronie, sześcioosobowym - czyżby reszta chciałą narzekać :evil:

 

PS Za te ananasy jeszcze wczoraj mnie gość, przepraszał. Dzień wcześniej mieli komunię i im się niektóre składniki pokończyły. Szkoda, że niektórzy niemogli tego zrozumieć. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...