Skocz do zawartości

Szukam kompanów- Kraków


Gość Sylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to jest na slasku za Dobrowa Gornicza - wiec raczej nie daleko, plan: zebrac sie z krakowa,  

pojechac, posiedziec na miejscu, i wrocic, pytanie w jakich godzinach, ja sproboje sie dokladniej dowiedziec co i kiedy jest przewidziane-na pewno kolo poludnia bedzie parada,  

a jakos pod wieczor spektakularna bitwa, wczesniej - po objedzie bedzie turniej i pewnie dokonczenie turnieju w niedziele, w zeszlym roku byl tez turniej loczniczy....  

wypytam kumpli ktorzy tamjada, jak ich zlapie to moze bede mial jakies konkrety,  

nie ma co sie zrywac o swicie, ani wracac po nocy - reszta w rekach pogody  

jakies propozycje??

Witam,jak pogoda dopisze to się łapie,najlepiej jechać w sobote.

Pozdrawiam

p.s POGODA BĘDZIE OK :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech.... czechy odpadly, otwock odpadl :D kijowo

ale ja bym jednak obstawal przy Bedzinie - proponowal bym wyjazd/ spotkanie

11:30 pod KFC - kolo stacji BP przy motelu krak, makro, na radzie kraka (wyjazd z krakowa

na mydlniki, olkusz) mam andzieje ze juz wszyscy sie orientuja o jakie miejsce mi chodzi

 

powrot mysle ze spokojnie moze byc tak zeby kolo 18 byc w kraku PAWLOO to dla Ciebie :D

 

zapraszam wszystkich, a w niedziele tez bym chetnie pojechal na to co pszu proponuje ale tzra sie uczyc do egz :)

ach no i ...o ile bedzie pogoda, a sa szanse ze jednak bedzie :(

pozdro666

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do glownego watku :D co ftorek sa spotkania na parciach ( czyt. Barciach) w automobilklubie od 18-19...wtedy to jezdza sie spamujaca czesc motocyklistow krakufa :D

Ktos chetny zeby sie keidys wybrac i zobaczyc jak tam jest? :(

Ja sie przejade, ale samemu to mi sie nie chce :)

 

Pozdr

Monka

 

ps. jakies haslo obowiazuje zeby pokazac ze jest sie "spamujaca czesc motocyklistow krakufa"?? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ftorek mi nie pasi totalnie :) ale kidys czemu nie....tylko nie najblizsze dwa tygodnie!! :D

 

a WAZNE -WYJAZD PROPONUJE NA 11 A NIE 11:30

pozdrawiam is orka za zamieszanie - mysel ze ot jest odpowiednia godzina zeby nie trafic na parade (blokada miasta przemarszem) odwiedzic zbycha i dojechac tam jak sie rozpoczna turnieje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do glownego watku :D co ftorek sa spotkania na parciach ( czyt. Barciach) w automobilklubie od 18-19...wtedy to jezdza sie spamujaca czesc motocyklistow krakufa :D

Ktos chetny zeby sie keidys wybrac i zobaczyc jak tam jest? :(

Ja sie przejade' date=' ale samemu to mi sie nie chce :)

 

Pozdr

Monka

 

ps. jakies haslo obowiazuje zeby pokazac ze jest sie "spamujaca czesc motocyklistow krakufa"?? :lol:[/quote']

 

Byłem na Barciach i mam negatywną opinię - raczej nie mam ochoty tam jechać, chyba ze dla towarzystwa.

Peters chyba też ma negatywne zdnanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję w niedzielę wyjazd do Oświęcimia' date=' Brzezinki.[/quote']

Wygląda na to, że deszcz Was wszystkich pogodzi http://pogoda.onet.pl/0,196,38,0,3,4,0,pogoda.html

Ja też żałuję, bo moglibyście mnie w sobotę odwiedzić w pracy, z kolei niedzielę mam wolną i możnaby gdzieś śmignąć. Są natomiast (podobno) szanse na piękny przyszły weekend 12 - 13 czerwca. Dawno juz temu rozmawialiśmy o Tatrach, może dojdzie coś do skutku? Ze 3 lata już nie byłem w najwyższych polskich górach, jedynie ten długi weekend mnie odstrasza (Boże Ciało), będzie zapewne najazd ludu. Poza tym wtedy zdaje się mamy zaproszenie na ognisko do Maciacha (chyba, że pomyliłem daty, co cakiem możliwe)

O spotkanach na Barciach rozmawiałem 2 dni temu z chłopakiem z Olkusza. Jest tam ponoć jakiś dworek i knajpa motocyklowa, przy automobilklubie działają 3 sekcje: sport (ścigi), turystyczna i weteraniarzy. Mają klub Rider bodajże, nie płacą składek czlonkowskich, ale ponoć dyscyplina klubowa jest i nalezy pojawiać się na zlotach. Mozna kontrolnie pojawić się raz czy dwa i wybadać otoczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na Barciach i mam negatywną opinię - raczej nie mam ochoty tam jechać, chyba ze dla towarzystwa.

Peters chyba też ma negatywne zdnanie.

To moze nasze forumowe grono znajdzie sobie jakas inna, przytulna knajpke w ktorej bedzie mozna sie od czasu do czasu spotkac?

Jako niemiejscowy, nie mam pomyslu gdzie :D

A czas - jakis dzien po 19 : )

 

co do weekendowej wycieczki - ilosc propozycji narasta co raz bardziej, i prawie kazdy cos zaproponowal oprocz mnie, wiec ja proponuje wycieczke na slowacje (Chyzne lub Lysa Polana) na prazony syr :) a co! :D

Pozdr

Monka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do weekendowej wycieczki - ilosc propozycji narasta co raz bardziej' date=' i prawie kazdy cos zaproponowal oprocz mnie, wiec ja proponuje wycieczke na slowacje (Chyzne lub Lysa Polana) na prazony syr :) a co! [/quote']

Luzik, dla mnie może być :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...