Skocz do zawartości

Szukam kompanów- Kraków


Gość Sylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zwykle smigam w Wawie...ale tak sie składa, ze mam Marude w Krakowie w ten week-end....to może podpowiedzcie, gdzie mozna poznać 4umowiczów w piatki/soboty/niedziele w dzien lub wieczorem? :buttrock:

Moze by się dało posmigać razem.... :lol: :?:

Pozdrawiam,

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety, chyba dzisiaj na kryspinów się nie wybierzemy...

kto nie jedzie na weekend na Słowację a miałby chęć na krótki wypad w niedzielę?

 

Zwykle smigam w Wawie...ale tak sie składa, ze mam Marude w Krakowie w ten week-end....to może podpowiedzcie, gdzie mozna poznać 4umowiczów w piatki/soboty/niedziele w dzien lub wieczorem? :buttrock:  

Moze by się dało posmigać razem.... :lol:  :?:  

Pozdrawiam,  

Maciek

- może by się zobaczyć w weekend , umówić na wspólną drogę na ten zlot wrześniowy-forumowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde :buttrock:

a myslelem wczoraj zeby zarzucic ten temat, ale potem wylecialo mi z glowy, i zamiast pojechac z wami (nie sprawdzalem juz forum wieczorem) to poszedlem na piwo (teraz cierpie lekko :D )

zaluje ze nie bylem :D

czy na dzis planowane sa jakies wycieczki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w Krakowie :(

 

z Mar95 nie wchodziliśmy niestety w sobotę na forum i przegapiliśmy wypad na lasery ;-(

 

Może w następny weekendędzie okazja się spotkać....

 

A na razie mam pytanie.....gdzie jest w Kraku lub okolicach knajpka dla motocyklistów?

Czy jest jakieś miejsce, gdzie zwyczajowo spotykają się ludzie z forum?

 

Pzdr

 

DORKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakieś miejsce, gdzie zwyczajowo spotykają się ludzie z forum?
miejsca gdzie stale sie spotykamy, nie ma. Dotychczas spotykaliśmy się w młynie w zielonkach w drewnianej na wybickiego oraz w CK browarze. Jak masz ochotę się spotkać zaproponuj miejsce i czas - ja się stawię, mysle że pozostali również.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...