Skocz do zawartości

Szukam kompanów- Kraków


Gość Sylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miszczu - na każdej pojemności da się jeździć :P Ta 520-stka jest po tuningu i ma ok. 78KM i bardzo krótkie zębatki (tj. mały Vmax, dobre przyspieszenie) no i na 5-tym biegu idzie na koło w terenie bez sprzęgła... :P Niejednego już poniosła :P Ale jeździ się fajnie, trzeba po prostu uważać z manetką gazu, szczególnie na dziurach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Po 1-sze: gratuluję wyprawy na tor crossowy. Żałuję, że mnie nie było. Siła wyższa :P

 

Po 2-gie: na ten weekend pogoda zapowiada się nieciekawie :P. Ma padać i być zimno.

Ale w piątek ma być całkiem, całkiem. W związku z tym poważnie się zastanawiam nad wzięciem sobie urlopu na jutro (piątek 05.11) w celu pośmigania od godzin porannych do zmierzchu.

Czy są jacyś chętni ? Można by nawet wyskoczyć na Słowację, ale otwarty jestem także na inne propozycje.

Tempo w okolicach 100 kph, bo oponki mogą się nie kleić zbyt dobrze.

 

Pozdrawiam i czekam na odzew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fugazi

 

Po 2-gie: na ten weekend pogoda zapowiada się nieciekawie . Ma padać i być zimno.  

Ale w piątek ma być całkiem, całkiem. W związku z tym poważnie się zastanawiam nad wzięciem sobie urlopu na jutro (piątek 05.11) w celu pośmigania od godzin porannych do zmierzchu.  

Czy są jacyś chętni ? Można by nawet wyskoczyć na Słowację, ale otwarty jestem także na inne propozycje.

 

NO :buttrock: :!: :!: :!: Pomysł rewelacyjny, tylko czy znajdą się chętni?? W końcu to jeszcze (dla niektórych :twisted: ) dzień pracy. Jeśli by się jednak ktoś zdecydował, to ja mam drobne pytanie: Czy znalazłaby się osoba, mogąca znieść obniżenie mocy, przyspieszenia, itp., związane z zabraniem plecaczka w trasę :?: :oops:. Ja mam piątek wolny i jeśli byłaby tylko jakaś możliwość, to chętnie się z Wami zabiorę :smile2: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy znalazłaby się osoba, mogąca znieść obniżenie mocy, przyspieszenia, itp., związane z zabraniem plecaczka w trasę

Kurka... moje marzenie chce się spełnić :P

a tu kicha... nie mogę jutro wziąć wolnego :buttrock:

 

Dasz mi kiedyś jeszcze szansę?? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurka... moje marzenie chce się spełnić  :P

a tu kicha... nie mogę jutro wziąć wolnego :buttrock:  

 

Dasz mi kiedyś jeszcze szansę?? :P

 

Heh, nie przejmuj się Grishackh. Dopóki nie będę mieć swojego motocykla, to raczej często będę korzystała z życzliwej pomocy szczęśliwych posiadaczy własnych maszyn. A na taką nie mogę narzekać. Na Krakowską Grupę zawsze można liczyć, o czym się przekonałam już dawno i co rusz, umacniam się w tym mniemaniu :P

 

A jaką szansę żeś sobie wymyślił :?: :rolleyes2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drfugazi - ja jutro z Tobą nie polatam, bo akurat mam robotę, ale byłem na drodze dziś (zrobiłem ok. 300km) i mam jeden wniosek - jesienna pora faktycznie utrudnia jazdę! Widoczność gorsza, katamarany jakieś otumanione, dziś do tego ruch jak pieron... ale najgorsze było to, że chyba wskutek wychłodzenia organizmu (wydaje się, że jest ciepło, bo ciuchy się ma fachowe, ale jednak ogromną ilość ciepła się traci, co odczuwa się dopiero po jeździe) reakcje miałem bardzo spowolnione już po pierwszych 100km. I naprawdę było kilka sytuacji, że mogłem mieć glebę bez udziału osób trzecich, a raczej mi się to na drodze nie zdarza. Tak że ubierz się ciepło i uważaj na siebie! Ciepła erbatka co setkę też dobrze robi! :buttrock: Miłego śmgania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...