Skocz do zawartości

Szukam kompanów- Kraków


Gość Sylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w domu, nawet bardzo zmoknąć nie zdążyłem :P Szkoda że przygoda z KTMem tak się skończyła, ale z drugiej strony dobrze że nikomu się nic nie stało. Mimo że jeździłem w sumie może 20 min to czuje to w rękach i nogach :P

 

Nawet Kroolikowi susy mogą nie wychodzić :P

 

To jak, jedziemy na pogoń za lisem, kto kupuje crossówke :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc. Szkoda ze mnie nie było :P ale w przyszłym sezonie to zabieram tam moj wynalazek "Gnieciuch 175 GM" ... tylko go dokonczyc musze :mrgreen: wie ktos gdzie by zrobili łańcuch do wski na zamówieniebo org. jest krotki. :P Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieeekna impreza była! Crossiki to fajne motury... tak cos mnie naszło... tak fajnie na koło ida...hehehe :P :P :P Super fotki i ten filmik "droga2" hehehe "ładnie na tej NSR-ce wymiata koles" hehehe :twisted: :twisted: :twisted: Trza sie poskładac na wspolnego KTM-a czy innego dziada i za 20zł tyrac go cały dzien w Raciechowicach :mrgreen:

 

Zdrowko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witm,

Powiem wam chłopaki, że patrząc na te zdjęcia i oglądając filmiki to normalnie widzę, iż mieliscie SUPER wyjazd. Cieszę się, że pogoda się udała. DObrze też iż koledze Kroolik'owi nic się nie stało i wrócił do domu cały i zdrowy(w przeciwieństwie do maszyny)...

Jednak na zdjęciach widać wszystko przejrzyście... Ekipa SUPER, pogoda fajna, żarełko POŻĄDNE :mrgreen: , motorki fajne, tor ZARĄBISTY i ogólnie wszytslko OK.

Filmiki pt "droga1" i "Droga2" są fajniuśkie... (2 lepsza) widzę, ze łukasik chciał pokazać koledze Monka co potrafi NSR'ka ;-) ale Ty tam Łukasik wiesz... GS jeździ lepiej od Virago :lol: ...(wtajemniczeni wiedzą oco chodzi 8) )

 

Pozdrowionka i mam nadzieję, ze do kiedyś... Kuba

Poszukujesz ubioru, części eksploatacyjnych?

Zapraszam -> http://www.facebook.com/bimoto

http://moto.allegro....hp?us_id=681059

11111lyo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my wdrapaliśmy się na Górę Żar w sobotę i zjechaliśmy na żarełko do Szczyrku. Na Żarze wiało tak, że szybowce ustawiwszy się pod wiatr, wisiały zupełnie bez ruchu 8O Dla zainteresowanych fotki http://neptun.cti.us.edu.pl/pub/20041030/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmiki pt "droga1" i "Droga2" są fajniuśkie... (2 lepsza) widzę, ze łukasik chciał pokazać koledze Monka co potrafi NSR'ka

ehem

a czemu mi?

ja nigdy nie mowilem ze NSRka jezdzi zle. mialem tez okazje kawalek nia jechac i uwazam ze jest bardzo fajna.

jesli masz na mysle tego kogo on mijal, to byl to Rozio.

Mnie nie bylo w poblizu ani samochodu z ktorego krecony byl film, ani motocykli. Bylem w promieniu powiedzmy 30km :P

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz do netu sie dorwalem.

Sorry, ze przeze mnie nie pojezdziliscie wiecej. Jest mi troche przykro z tego powodu. Takze jezeli bedziecie organizowac jakas impreze grupy krakowskiej, nie wiem, rozpoczecie sezonu, czy cos podobnego do dzisiejszej imprezy to zobowiazuje sie dostarczyc "kratke" browarka i cos do zakaszenia. A jezeli nie bede mogl osobiscie, to przynajmniej przelac srodki.

Ehh, nie dosc ze zespulem zabawe, to jeszcze w drodze powrotnej dostalem telefon, ze zginal kolega kolegi , mieszkaniec Bochni, ktory rowniez czesto goscil na torze. 50 metrow od miejsca garazowania motocykla, nie wydalo i wbil sie w barierki przy kladce dla pieszych. Zginal na miejscu ['] .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh, nie dosc ze zespulem zabawe, to jeszcze w drodze powrotnej dostalem telefon, ze zginal kolega kolegi , mieszkaniec Bochni, ktory rowniez czesto goscil na torze. 50 metrow od miejsca garazowania motocykla, nie wydalo i wbil sie w barierki przy kladce dla pieszych. Zginal na miejscu [']

Współczucia, jednak przy takiej pogodzie, to nie trudno i wypadek, tym bardziej na motocyklu... ['][']['] :cry:

 

Pozdrawiam, Kuba i czekam na jakieś następne okazje, zebym mógł się z Wami zapoznać...

Poszukujesz ubioru, części eksploatacyjnych?

Zapraszam -> http://www.facebook.com/bimoto

http://moto.allegro....hp?us_id=681059

11111lyo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lecz On jak to On lubi się pościgać z innymi

 

A co ty za głupoty wypisujesz? :P

 

kroolik, przykra sprawa z tym kumplem. A co do KTM-ow to zdarza się! Dobrze ze tobie nic sie nie stało! A te browary... to jeszcze sie dogadamy, jak bedziesz w Kraku daj znac to sie gdzies wyskoczy... :P

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my wdrapaliśmy się na Górę Żar w sobotę i zjechaliśmy na żarełko do Szczyrku. Na Żarze wiało tak, że szybowce ustawiwszy się pod wiatr, wisiały zupełnie bez ruchu

Oj wiało wiało i to naprawdę porządnie :P ale te widoki :P warte były huraganowych podmuchów.

Pozdrowienia dla reszty kompanów ... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my wdrapaliśmy się na Górę Żar w sobotę i zjechaliśmy na żarełko do Szczyrku. Na Żarze wiało tak, że szybowce ustawiwszy się pod wiatr, wisiały zupełnie bez ruchu

Oj wiało wiało i to naprawdę porządnie :P ale te widoki :P warte były huraganowych podmuchów.

Pozdrowienia dla reszty kompanów ... :P

No cóż Ruff.

Trzeba było ruszyć ass i przyjechać.

Następnej razy już może nie być w tym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na krosach było ekstra !!!

Kiełbaska pivko i podziwanire jazdy chłopaków !!!

Szkoda że sie tak skończyło troszke wcześniej ale naszczęście Kroolik wylądował na cztery łapy!!!(wsdzyscy cali))) :P

 

 

Kroolik wyrazy współczucia !!! Szkoda że sie tak stało z Twoim kolegą! :cry:

 

pozdr dla całej ekipy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grishackh: Co prawda to prawda, trzeba było ruszyć dupsko, ale ta pogoda mnie tak zwiodła, ale pojechałem na rowerowy rekonesans i potem popołudniu wytoczyłem sprzęta i troszku pośmigałem.

 

Kroolik: Nic sie nie martw... Zdarza się, nawet najlepszym... Pewnie, że szkoda, ale jeszcze sobie kiedyś nadrobimy. Najważniejsze, że Tobie nic a reszta to pikuś...

Wyrazy współczucia z powodu kolegi

[*]

A kratki piwka chyba nikt nie odmówi :P

BTW: Znalazłem w "MOTOCYKLu" ogłoszenie o uzywanych częściach do KTM'a, niestety był tylko telefon: 601 829 608. Warto spróbować zadzwonić.

 

A impra supcio - chce KTMa na gwiazdke :P

Trzeba będzie powtórzyć to kiedyś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...