Skocz do zawartości

Szukam kompanów- Kraków


Gość Sylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

i jeszcze jedno:

Hein Gericke w Polsce!

 

W koncu swiatek motocyklowy w naszym pieknym kraju doczekal sie sklepu z odzieża motocyklowa z prawdziwego zdarzenia. Sklep dobpiero sie rozkreca, jest duzo rzeczy wyprzedazowych po bardzo atrakcyjnych cenach (od 150zl za kurtke texowa). Namiary na sklep:

 

Pełny adres:

00-302 Warszawa ul.Mariensztat 8

tel. 48 22 5389179

mail: [email protected]

www.starbike.pl - wkrótce otwarcie strony

otwarte poniedzialek - piatek 10-18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

crossy też się pisze,tylko podajcie konkretny termin

OK

co powiecie na najblizsza niedziele - 31.10.2004?

Z chetnych (tylko wyliczeniowo do podzielenia kosztow):

-Matek

-Rozio

-Miszczu

-KuboVirago

-CosmoSquig

-Lukazzz

-Ja

daje w sumie 7 sztuk czyli 300/7= ~43PLN na kask ;)

czekam na dalsze propozycje terminu.

Zdrowia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co powiecie na najblizsza niedziele - 31.10.2004?

Z chetnych (tylko wyliczeniowo do podzielenia kosztow):

Tej! Monka!

A ja to co?

Ja też chce spróbować enduraka!

 

 

trzaby sie zaopatrzyć w jakiś zapas paliwka.

To oni wypożyczają KTMa bez paliwa ?? Znaczy 350 zeta bez paliwa !!??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To oni wypożyczają KTMa bez paliwa ?? Znaczy 350 zeta bez paliwa !!??

Mrehehe, wypożyczają z paliwkiem, ale jak sie nas zbierze i bedziemy jeździć ileśtam godzin jednym KTMkiem non stop to kiedyś mu sie waszka skończy, to są EXC, a nie Rally który ma 4 zbiorniki po 12 litrów... EXC ma być możliwie lekki wiec za dużo tam nie wlejesz. Takie me zdanie żeby sie zabezpieczyć :roll:

 

Aha, to do tego kto się będzie umawiał z KTMiarzami z Ridera, umówta sie na jak najwcześniej coby było mase czasu na jazde bo trochu nas będzie.

 

No chyba żeby zebrać jeszcze pare osób i wypożyczyć drugiego pomarańczowego potworka...

 

10 osób/600zł = 60zł na łebka, dycha więcej i jeden KTM więcej, do rozważenia, a myśle że 10 chetnych by sie znalazło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co powiecie na najblizsza niedziele - 31.10.2004?

Witam' date='mi pasuje tylko która godzinka?(o 7.00 rano kończe prace pasuje mi sie troszke przespać),ale oczywiście się dostosuje.Aha jak tam jedziemy na moto czy samochodami?

 

Pozdrawiam[/quote']

Może najpierw niech sie wypowie ktoś kto gadał z Ridersami i jak sie umówili bo w niedziele na tor to se można przyjechać... ważniejsze żeby KTMy też przyjechały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka...

Juz PO wywiadówce, dobrze może i nie było, ale też i nie tragicznie... Zgłaszam swoją obecność.

Podjadę tak jak wczesniej mówiłem autobucem "X-Kraków" i wysiądę kolo Makro. Już się na Privie dogadam z Miszczem, albo Łukaszem czy by mnie nie wzięli... No chyba że miszczu mnie z domu weźmie... ;) Ale to już kwestia dogadania ;-)

Podajcie tylko ile kasiorki, na którą i gdzie się zbieramy...

 

Fajnie będzie NAPEWNO...

 

Pozdrówka, Kuba

Poszukujesz ubioru, części eksploatacyjnych?

Zapraszam -> http://www.facebook.com/bimoto

http://moto.allegro....hp?us_id=681059

11111lyo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Widzę, że kolega z Katowic...

Myślę, że niema ŻADNYCH przeciwskazań... Im więcej osób, tym lepiej, przyjemniej i taniej...

Jesli tylko masz ochotę i czas to ja jak najbardziej myślę, iż fajnie by było jakbyś wpadł...

A teraz pytanko... Którędy będziesz jechał?? Może byś mnie zabrał wtedy na plecaczka po drodze?? ja z Trzebini(na środku autostrady A4 Katowice-Kraków)... Widzę jaką masz maszynę i myślę, że jakbyś się zgodził, to nie odczułbyś zbytniego spoadku mocy ;) jakbyś jechał na 100% i mógłbyś mnie zabrać po drodze, to byłbym wdzięczny... Wpierw jednak ustalmy godzinę o której ammy być na miejscu, potem będizmey się umawiać... jeśli niemożesz, bo nielubisz jeździć z plecaczkami, albo masz już jakiegoś pasażera zapewnionego, to spoko, zabiorę się z Miszczuniem 8) .

 

Pozdrowionko, Kuba(idę do szkoły, więc odezwę się jak coś koło 13...) ;)

Poszukujesz ubioru, części eksploatacyjnych?

Zapraszam -> http://www.facebook.com/bimoto

http://moto.allegro....hp?us_id=681059

11111lyo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bylo by super jakby mozna bylo dolaczyc!

 

A wiec tak, jezeli juz to dojdzie do skutku, to chetnie moge kogos zabrac nie ma problemu. Z tym ze jak juz to pojade puszka, bo trzeba jakiejs graty zabrac do ubioru, do tego moge wziac np. grilla zeby zrobic jakis "cathering" :mrgreen: No i raczej bede jechal przez oswiecim, zator - mam blizej i taniej. Ale 2 osoby wstepnie moze bede mogl zabrac jezeli imprezka dojdzie do skutku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...