Skocz do zawartości

glowka ramy


Sikor_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wg mnie to jeśli nie chcesz tego rzeźnico zrobićt o ja bym wymienił lagi na dłuższe, zmieni ci się charakterystyka. Ale jeśli już zmieniać kąt główki ramy to nie obciąć i przyspawać - ot tak, tylko na jakimś stelaż, bo innaeczj moto będzie 2 ślad robić, o wytrzymałości nie wspominam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe dlatego nie chcialem pisac z czego :|

 

to powiecie jak mozna zrobic.

 

obciac i od nowa przyspawac czy moze jakos inaczej

 

ja bym widzial tak obciac na dole rame ta co idzie od glowki ramy do mocowan wachacza i "popchnac" ja do przodu i braki wspawac ? :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i miales racje.

Jak kolega chce choppera to niech zrobi rame pod silnik Junaka, a nie tnie oryginalnej. Jak by jej nie pocial to z oryginalnej ramy wyjdzie mu taki chopper jak z koziej dupy traba. A jak ma tak jak ty 16 lat to wkrotce okaze sie ogloszenie o sprzedazy choppera "do lekkiego dokonczenia".

Jeszcze jednym rozwiazaniem jest sprzedaz tego co ma ( a ceny oryginalnych Junakow caly czas ida w gore, czego twoj kolega jakos nie zauwazyl ) i kupienie jakiegos "choppera do lekkiego dokonczenia" ktorych pelno w ogloszeniach. Poza tym nie slyszalem jeszcze o 16 latku ktory byl w stanie odbudowac silnik Junaka do takiego stanu, zeby naprawde ten motocykl jezdzil - to jest sprawa skomplikowana technicznie i wymagajaca nie malych pieniedzy.

Tak jak to widze to kolega popsuje rame, ktora w stanie oryginalnym jest warta konkretne pieniadze i po kilku miesiacach walki sprzeda calosc jako zlom za grosze bo mu sie koncepcja zmieni, albo zapal skonczy.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...