Skocz do zawartości

Jak wyregulować buzer?


Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem buzer XP1 Polisporta. Nie bardzo wiem jak powinien być wyregulowany, żeby dobrze chronił. Można zmieniać długość pasków łączących naramienniki z osłoną klatki, co powoduje obniżenie i poszerzenie całości.

Jak powinny być ustawione naramienniki względem barków i dokąd powinna nam sięgać dolna krawędź buzera.

 

Zgóry dziękuję za pomoc.

 

DomAir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwne pytanie:-)))) Buzer, przynajmniej u mnie jak go regulowałem, dopasowałem tak żeby w miare ściśle przylegał do bebza i pleków. Tzn. przy skłonie i wyginaniu nie podciągał się nie kontrolowanie, żeby nie podnosiły sie naramienniki itd. Musisz jakby tak regulolwać żeby czuć go jak najbardziej naturalnie na sobie, żeby poruszał się z całym ciałem jak druga skóra. Hehe niby proste ale szczerze powiem że mam problem jak to opisać. Napewno co do przodu chodzi o to żeby szczęka kasku przy pochylenie głowy w dół opierała się o przód buzera , blokowała głowę żeby karku nie złamać. Tfu tfu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wewnątrz buzera znalazłem napis który w wolnym tłumaczeniu brzmi: buzer jest zaprojektowany do ochrony tułowia przed kamieniami i innymi obiektami wyrzucanymi spod kół innych motocyklistów. Nie zapewnia ochrony przed urazami i śmiercią na skutek upadków lub kolizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wewnątrz buzera znalazłem napis który w wolnym tłumaczeniu brzmi: buzer jest zaprojektowany do ochrony tułowia przed kamieniami i innymi obiektami wyrzucanymi spod kół innych motocyklistów. Nie zapewnia ochrony przed urazami i śmiercią na skutek upadków lub kolizji.

spoko tak wszedzie pisza :)

na kasku hokejowym mam napisane tylko ze "nie chroni przed urazami glowy, zlamaniem karku i smiercia" (a kask ma licencje NHL) ale przeciez po to wlasnie jest zeby chronic :banghead:

producent pisze to zeby nie miec spraw w sadzie.... ale podczas upadku buzerek nieraz pozwoli Ci szubko sie pozbierac :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...