Skocz do zawartości

Moto nie chce śmigać :(


kruszon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A wiec sprawa wygląda tak…

 

Mam Hondę MT8 rocznik bodajże ’88 / ’89 (nie mogę odczytać). Zawsze przed jazdą rozgrzewam silnik ok. 5 min. No i gdy zaczynam jechać, po około 500 metrach moto mi gaśnie... Próbuje go odpalić i nic. Dopiero po 10 min gdy silnik trochę się ochłodzi, zapala. Jadę dalej i znowu to samo!!! Moto gaśnie i kolejne 10 min z głowy. I tak w kółko... :icon_rolleyes: Nie mam zielonego pojęcia co się dzieje. Tydzień temu zostały wymienione wszystkie oleje. Nie znam się za bardzo na mechanice motocyklowej, więc proszę nie mieć do mnie pretensji, że nie wiem o co chodzi. :crossy:

 

PS.

 

Tylko nie mówcie, że tak się dzieje, bo moto jest już za stare. :bigrazz: Niech jeszcze wytrzyma ten sezon, bo mam zamiar kupić na koniec tego roku nowe moto... :icon_rolleyes: :banghead:

 

Z góry wielkie dzięki za pomoc!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te stare moto gdy dobrze chodzi łoi wiekszosc nowych sprzetow :icon_rolleyes: A ze tak ci sie dzieje;]hmm Mozliwe ze masz za maly poziom paliwa:Pnazbiera sie w gazniku i jedzie:Pzabrakmnie to staje.poczekasz znow sie nazbiera w komorze i jedzie:Palbo zapchany zaworek iglicowy w gazniku:)pytanie czy jak otpali to jest mocna??

 

albo tak jak mowi kolega podcisnienie w baku sie robi:)albo padnieta cewka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jupiii!! :bigrazz: moto śmiga jak nigdy!! Przejechałem ok. 5 km bez żadnych problemów.

 

Oczywiście "niby" awarią było odpowietrzanie zbiorniku paliwa...

Jutro wymieniam świece oraz czyszcze kranik i gaźnik.

 

 

Dzięki wielkie za pomoc!!!!!!! :icon_rolleyes: :icon_rolleyes: :banghead:

 

aha i jeszcze jedno. Jak moge zamontować odpowietrzanie w korku od baku?? Zrobić dziure?? Korek ten otwierany jest na kluczyk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...