Skocz do zawartości

Olej w lagach


Rekomendowane odpowiedzi

Jak chcesz utwardzić zawieszenie,to najlepiej kup olej typu Mobil 1 Fork Oil i tutaj jak chcesz twarde to Heavy a jak pośródku to Medium,cena koło 25zł 1l.Ja nie to castrola fork oil jest sprzedawany w butelkach 0,5l,ceny nie znam.Myślę że Mobil wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz utwardzić zawieszenie,to najlepiej kup olej typu Mobil 1 Fork Oil i tutaj jak chcesz twarde to Heavy a jak pośródku to Medium,cena koło 25zł 1l.Ja nie to castrola fork oil jest sprzedawany w butelkach 0,5l,ceny nie znam.Myślę że Mobil wystarczy.

 

Dzięki bardzo ale chodzi mi konkretnie o mój model jak to zrobić? :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo ale chodzi mi konkretnie o mój model jak to zrobić? :P

 

wykrecasz zaslepke lagi od góry jest tuleja i sprezyna pod nią-- wystaczy dolozyc przekladke kilku cm pomiedzy i jest twarde --moze byc problem z zakrecaniem -jesli za bardzo utwardzisz:) olej tez jest dobrze wymienic za wiele nie wymyslisz bo pewnie lagi maja swoje lata wiec kupowanie drogiego oleju nic nie pomoze!!! wlalem amortyzol z Orlena 11 pln za litr taniocha!!!!!!!! wlewalem go do KTM mam tam z full regulacją i wszystko ok!!! wiec sprawdzony jest--jesli w crossie sie sprawdza .....:banghead: tak tanio ze co sezon mozna wymieniać;)i powinno sie!! ----oleje rozlewane są w Polsce placisz za reklamy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za ukierunkowanie :icon_rolleyes:

 

Tutaj masz linka do forum DR:

http://www.dr650rs.info-euro.com/forum/index.php?

Kilka osób ma tam BIG-i więc napewno Ci pomogą, a raczej sam poszukaj w temetach bo nie sądzę aby już takiego nie było.

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...