Skocz do zawartości

Plastiki do motocykli (cbr)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Poszukuje od jakiegoś czasu lewego wypełnienia czaszy do CBR F3 - do tego plastiku jest przykręcany lewy przedni kierunkowskaz.

 

Temat co prawda kiedyś założyłem w "giełdzie" … ale już tyle czasu zleciało, a ja nadal bez całego wypełnienia.

 

Ktokolwiek wie, ktokolwiek widział, proszony jest o podanie namiarów na człowieka posiadającego elementy plastikowe do motocykli w hurtowych ilościach, może się uda kupić. Allegro, ebaye, oto moto , i takie tam przeleciałem ;) na wylot.

 

Ps. dzisiaj otrzymałem przesyłkę pocztową w której za wypełnienie robił kawałek bliżej nie określonego pomalowanego sprayem na czerwono plastiku, oczywiście nie odebrałem tej pechowej przesyłki :D

 

PZDR.

 

Wierzę w moc forumowej Braci :banghead: , licze na Waszą pomoc :smile:

Edytowane przez viperPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam ten bol, sam szukalem prawego wypelnienia wokol zegarow do mojej F4 przez 10 miesiecy! Pamietam Twoj temat z gieldy i nawet troche szukalem, ale nic nie znalazlem :smile: Jakis czas temu ten czlowiek wystawial naallegro caly komplet wypelnien do F3:

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.p...4827344&p=2&p=0

Z tego co pamietam to chcial za to wszystko 400 PLN, wiec nie za tanio. Teraz nie widze, zeby to mial, ale moze poprostu nie wystawia... pewnie sie juz z nim kontaktowales, ale moze nie, wiec napisz.

Jak bede przegladal e-baya i inne to zwroce uwage na wypelnienia do F3.

 

Pozdrawiam

Internetowy sklep komputerowy http://mirwit.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twojego wypelnienia lolek tez szukam, bo pisales juz o nim w poscie macceti'ego; i jak bedzie cos to dam znac :smile:

 

AAA jeszcze powiedz mi lolek czego dokladnie potrzebujesz... calosci wypelnienia czy tylko jednej strony? Bo chce wiedziec czym ci ewentualnie tylek zawracac :banghead:

 

Pozdrawiam

Edytowane przez zalmen3

Internetowy sklep komputerowy http://mirwit.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też szukam prawego i lewego dosc długo i niema nigdzie :cool: ten gość z allegro miał za 400 zł ale już sprzedał :/

ten gość z allegro miał za 400 zł ale już sprzedał

 

Z tego względu, że nie jestem w Polsce kolega forumowy szyman załatwiał interesy z tym panem za mnie, bo tak się składa, że też szukam tych wypełnień :P

Jakoś się nie dogadał....

Ale powiem Wam coś lepszego. Szyman znalazł mi innego gościa co ma wszystkie wypełnienia do F3, jednak planuję z nim załatwić sprawę w maju po powrocie do kraju.

Nie powiem kto to bo mi też potrzebne, ale jak ktoś go wyhaczy przede mną to będzie jego. Także panowie, szukajcie a znajdziecie :banghead:

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc to właśnie ja znalazłem te wypełnienia :icon_rolleyes:. Gdyby może ABG się nie odezwał to bym się wydał ale tak... hmmm spokojnie muszą sobie poczekać na swojego przyszłego właściciela.

PS. Kolesia który je ma/miał na sprzedaż wielu pewnie ze słyszenia (a może i osobiście) zna :icon_rolleyes: ale to już an marginesie :banghead:

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AC śledź -- ??, no to nie polecam - chciał mnie wydymać na 100 zł wysyłając jako lewe wypełnienie kawałek czerwonego gównianego plastiku.

 

Całą sytuację z AC śledziem opiszę na dniach, aktualnei trwa sprytne dochodzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

jeżeli chodzi o wypełnienia do f4 to prawdopodobnie bede miał takowe...niebawem lewe a z czasem prawe...jak juz bede miał w dłoni to dam znać...wprawdzie nie bedzie to orginał ..ale przynajmniej w 95% bedzie go przypominał..<lol> chodzi o struktóre powierzchni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...