Skocz do zawartości

Ósemka wielkości Texasu


Sadek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

będzie to mały ot ale mam pytanie, byłem sie dzis zapisać na exam w Krakowie na Koszykaskiej, no i się zapisałem (maj) :crossy: ale głupi nie pomyślałem i nie zapytałem czy będzie to egzamin na nowych czy starych regułach (oczywiście przypomniałem sobie o tym już w domu) :buttrock: , może jest ktoś wśród was kto miał już egzamin w krk w tym sezonie, albo zna chociaż odpowiedź na moje pytanie.

Dzieki za odpowiedź.

 

Na pewno będziesz zdawał na nowych warunkach! Przecież przemalowanie ósemek w całym kraju spowodowało przesunięcie o kilka dni "rok egzaminacyjny" - awantura była w mediach że hej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje !

 

Też zdawałem na Odlewniczej... Z tym że w jakoś koło listopada (niecałe 3 lata temu...). Też nie było problemów, z tym że ja chyba zrobiłem ze 6 ósemek, bo Pan jakoś tak się im przyglądał i przyglądał... Aż w końcu powiedział że dobrze...

 

Praktycznie to dopiero na ulicy człowiek się uczy jeździć... Z tym że jak jest dobry kurs to przygotowuje do tej "nauki praktycznej"... Ja na moto kurs robiłem gdzie robiłem ale byłem o tyle w komfortowej sytuacji że już miałem od prawie ośmiu lat prawko na katamrana, więc znałem już sporo zachowań ludzi na drodze... Więc wiedziałem czego się z grubsza spodziewać na drodze i musiałem (cały czas się ucze...) tylko uzupełnić to o to co są ludzie w stanie wymyślić w stosunku do moto...

Edytowane przez Engels
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jakby tego było mało pan egzaminator wykazał się bardzo dużą tolerancją i zaopiniował "mnie" pozytywnie. Trudno mu to przeszło przez gardło, uwierzcie!

 

Kocham WORD na Odlewniczej!

 

To znaczy nie było całkiem tak, że ja nic nie umiem. Ósemkę kręciłam 10 razy bo za pierwszym razem "zaczepiałam facetow na ulicy", a nie sprawdzałam czy można się włączyć... Namieście jako tako, tyle, że godziny szczytu i miałam wrażenie, że stoję i stoję i zapominałam, że to egazmin...

 

Wytłumaczenie to piszę, gdyż wiele posądzeń o łapownictwo było pod moim adresem, tudzież oskarżenia o narażanie życia na drodze. Nie bójcie się! nie jeżdżę agresywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...