Skocz do zawartości

honda sc24


Rekomendowane odpowiedzi

witam czy moze ktoś posiada albo wie że jest gdzieś do sprzedania książka używana (lub skan) Haynes do cbr1000f model sc24. Jeżeli to skan zalezało by mi na dobrej ajkości zdjeciach aby mozna było bez problemu z nich wszystko odczytać.

Pozdawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mi sie wydaje że ten skan mam już sciągnięty i tam są zdjęcia z których mogę niewiele odczytać - słaby skan :smile:, jeżeli chodzi o tekst to ok.

Dzięki za link, moze się innym przyda, bo u mnie sciąga 2,2 KB / sek i musiałbym czekać gdzies ok parę godzin wrrrrrrr....

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybsze łacze z drugiej strony ok 200 KB/sek :D ale po sciągnięciu okazało się że to ten sam skan :banghead: - zdjęcia niebardzo nadają się do odczytania, ale wielkie dzieki bo sciągnąłem serwisówkę do VF750S o dobrej jakości dla brejdaka :smile:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz to ci moge odsprzedac moja ksiazke hainesa od cebry kupilem ja kiedys na motobajzlu w lodzi za stowke ale chyba lepiej bedzie poszperac gdzies w necie i jesli chodzi tylko o sam przekroj silnika i rozkladowke czesci to chyba nie bedzie problemu? no ale jak by ci bardzo zalezalo na tej ksiazce to dzwon do mnie 501 029 162

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz to ci moge odsprzedac moja ksiazke hainesa od cebry kupilem ja kiedys na motobajzlu w lodzi za stowke ale chyba lepiej bedzie poszperac gdzies w necie i jesli chodzi tylko o sam przekroj silnika i rozkladowke czesci to chyba nie bedzie problemu? no ale jak by ci bardzo zalezalo na tej ksiazce to dzwon do mnie 501 029 162

Dzięki za info, będę miał Ciebie na uwadze, tylko nie w tej chwili bo mnie czeka rejestracja i OC za 2-3 tygodnie :/.

Pozdrawiam

 

Jak chcesz to mam egzemplarz motocykla z testem dlugodystansowym CBR 900 SC24. Napisz czy chcesz to podlacze skaner i ci wrzuce.

Jeżeli chodzi o model SC24 to była Honda CBR1000F :) a co do tego naszego testu długodystansowego, chyba w Świecie Motocykli, to był tekst częściowo spisany z testów w Niemczech i to mam :banghead:.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o model SC24 to była Honda CBR1000F a co do tego naszego testu długodystansowego, chyba w Świecie Motocykli, to był tekst częściowo spisany z testów w Niemczech i to mam .

Pozdrawiam

 

 

Sory :) Pisałem na szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, będę miał Ciebie na uwadze, tylko nie w tej chwili bo mnie czeka rejestracja i OC za 2-3 tygodnie :/.

Pozdrawiam

Jeżeli chodzi o model SC24 to była Honda CBR1000F :buttrock: a co do tego naszego testu długodystansowego, chyba w Świecie Motocykli, to był tekst częściowo spisany z testów w Niemczech i to mam :buttrock:.

Pozdrawiam

 

 

Mam chyba ze dwa manuale jeden to common user manual a drugi typowy do cebry lepszy od tego co szuakasz. Pliki są dość spore więc nie można ich przesłać via e-mail. Na szczeście mam gdzie je wystawić do sciągnięcia.

 

Jeśli jesteś jesszcze zainteresowany to odezwij sie na priva.

 

Ps. Od poniedziałku do świąt nie będzie mnie.

 

Pozdrowienia :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...