Skocz do zawartości

no ja tez nie wytrzymalem.....


yezoo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wstyd sie przyznac ale wyprowadzilem moja mala na krociotki spacerek, tylko nie caly kilometr ale jeszcze bez tablic i OC wiec nie chcialem ryzykowac i kurde juz sie zakochalem, nie wiem teraz czy dobrze zrobilem bo mam jeszcze wieksza ochote isc i przeplacic za ta karte :icon_razz: ale co tam, twardym trzeba byc, nie mientkim :wink:

Zycze wszystkim ktorzy maja taki sam problem jak ja BARDZO KROTKICH 2 tygodni hehe

 

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ja tez nie dałem rady :icon_razz: podobnie jak Ty pare dni temu wyjechalem i robilem kółka po osiedlu (bez rejestracji oczywiscie), z czego sąsiedzi raczej się nie cieszyli, i zgodnie z Twoimi obawami zachciało sie dalej, szybciej no i wczoraj.... wykombinowałem jakieś stare blachy od kumpla i rura w droge :wink: 150km nawinołem, ehh te dwa tygodnie to koszmar jakis, chyba bede pikietowal przed urzedem o szybszy termin obnizenia oplat karty pojazdu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też niedługo nie wytrzymam mam troszkę inny problem, ale tez już mnie strasznie ciągnie... Wczoraj nawet sie przymierzałem i było by ok... a jak kiedyś byłem w takiej sytuacji jak ty to był ze mnie nightrider :icon_razz: 23 (a czasem później) w nocy i jazda :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zarejestruj ją czasowo na czerwone tablice.

O ile w wawie podobno nie robia problemow to w radomiu miescie codow powiedziano mi ze na sprowadzone motocykle nie ma czegos takiego jak czasowa rejestracja, nie ma takiej mozliwosci i koniec :icon_razz:

z rej4estracja auta mialem takie same problemy, ciotka z identycznymi papierami bez bulu dostala tablice a ja musialem kupe innych papierow doniesc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega z forum (rad3k) zarejestrowal tak wlasnie sprowadzoną VFR. Te tablice sa na miesiac i slużą na dojazd na przegląd. Wiec raczej wykłóć się z babskiem w urzędzie albo poproś kierownika urzędu. Kiedys tak samo mialem zarejestrowaną SHL

Edytowane przez Greedo

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam lekturę wątku: http://forum.motocyklistow.pl/No-i-sie-doc...zl--t42574.html

 

Nie trzeba czekać 2 tygodnie a od 18 kwietnia (no bo 15 to sobota a 17 to święto) będą pewnie duże kolejki, tłok i pewnie wydłuży się okres oczekiwania na tablice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstyd sie przyznac ale wyprowadzilem moja mala na krociotki spacerek, tylko nie caly kilometr ale jeszcze bez tablic i OC wiec nie chcialem ryzykowac i kurde juz sie zakochalem,

Nie tylko Ty tak zrobiłeś. Przedwczoraj także śmigałem nielegalnie :wink: Tylko 15 kilometrów, ale wystarczyło, żeby narobić sobie ochoty na więcej. Teraz tylko przeczekać te 2 tygodnie i można śmigać :icon_razz::D

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez zgrzeszylem... w zeszlym tygodniu wyjechalem bez tablic na swoja wioche smignelem tam i powrot plus maly wypadzik pod sasiednia wioche...padal deszczyk... teraz moto jest na regulacjach w serwisie Suzuki w Jeleniej Górze... w tym tygodniu mam zamair zalatwic probne tablice zebym mogl z serwisu motorkiem wrocic... i tu pytanie ->>>>>

 

Jakie dokumenty musze przyniesc do wydzialu komunikacji zeby otrzymac probne tablice ?

Edytowane przez the-one
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie dokumenty musze przyniesc do wydzialu komunikacji zeby otrzymac probne tablice ?

To też przeczytasz w wątku, który podałem 2 posty wcześniej :smile: . Ja miałam takie same dokumenty jak do rejestracji stałej. Możesz nie mieć badania technicznego i jako powód wydania tablic próbnych podasz "dojazd na badanie techniczne".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...