Skocz do zawartości

POMOCY CO RADZICIE SRAD, RF,CBR,czy może coś innego


Rekomendowane odpowiedzi

co byście bardziej polecili zwarzywszy na zużycie paliwa (bardzo warzne) :cry:

co do dynamiki :twisted:

POMURZCIE W WYBORZE

rozstrzygam między:SRAD , GSX 95 94 , RF ,CBR , ZX-6R,BANDIT ,FZR

JEŻLI KTOŚ POSTADA KTURYŚ Z TYCH MODELI PROSIŁ BYM O INFO !!!!!

 

 

POZDRAWIAM MOTONITA

(niech wam wiatr we włosy dmucha,niech wam w zęby wpadnie mucha) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Fzr'a (600) spaliła na 100km ok. 7 litrów. Przy jeździe w miare spokojnej. Poprzedni właściciel mówił, że zszedł do 5,5 litra ale nie miałem jeszcze okazji sprawdzić. Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują na to, że jest to możliwe....

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co byście bardziej polecili zwarzywszy na zużycie paliwa (bardzo warzne) :cry:

co do dynamiki :twisted:

POMURZCIE W WYBORZE

rozstrzygam między:SRAD , GSX 95 94 , RF ,CBR , ZX-6R,BANDIT ,FZR

JEŻLI KTOŚ POSTADA KTURYŚ Z TYCH MODELI PROSIŁ BYM O INFO !!!!!

 

 

POZDRAWIAM MOTONITA

(niech wam wiatr we włosy dmucha,niech wam w zęby wpadnie mucha) :wink:

 

Wybacz,ze o tym wspominam i nie na temat,ale postaraj sie pisac bez bledow ortograficznych, przez takich ludzi czasami mam watpliwosci co sie jak pisze.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widać, że nie jesteś zdecydowany co do konkretnego rodzaju motocykla :P skoro chcesz oszczędzać na paliwie to najlepiej kup sobie skuterek :P a tak poważnie to z tych modeli co wymieniłeś to najlepszym rozwiżaniem, zawżywszy na zużycie paliwa, byłaby Rf-a 600 :) to fajny sprzęcik :D mój kumpel ma i mi sie bardzo podoba :) nie jest to najlepszy motor, ale jeśli chodzi o sprawy ekonomii motocykla to z pewnością ta Suzuka znajduje sie na pierwszych miejsach :wink: jesli chodzi o moc to teżmożna sie fajnie powściekać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napisze krótko: mój brat ma CBR1000F i jeśli zależy ci na paliwie to pod zadnym pozorem nie kupuj jej. To taki OCHLAJ że nie wiem :wink:. Mój brat mówi że jak sie go przeciągnie to widać jak wskazówka od poziomu paliwa spada :). A przy w miare spokojnej jeździe po mieście to około 8-10 (w dużym przybliżeniu:))

 

Według mnie Bye ma też troche racji. MOtocykl kupuje sie dla przyjemności jazdy a zużucie paliwa to drugorzędna sprawa. Ale ja rozumiem i Ciebie, sam jeżdże na 50ccm, pali mi tyle co kot napłakał, a w kieszeni zaczyna wiać pustkami :).

 

Pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Anonymous

miałem Banditke w zeszłym sezonie,bardzo dobrze wspominam ,to zajebisty turystyk,palił od 6-8 litrow,czasami 9 jak sie wsciekalem na maxxxxa,poza tym bylem na Chorwacjii z kobietą,3 kufry i zadnych problemow jesli chodzi o wzrost spalania czy brak mocy.to fajna furka i polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...