Skocz do zawartości

Astarte i jej nowe dwukołowe cudo


Astarte
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I właśnie poprzedni właściciel F2-ki sprzątnął wam F4 :biggrin: sprzed nosa... jutro jedzie po nią :smile: :banghead: :D ;) F4 miala byc dla kumpla -normalnie wracalismy jak z pogrzebu :clap: myslalem ,ze rynek sprzetem zawalony a tu kto pierwszy ten lepszy :flesje: :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje! Normalnie mi sie plastik podoba, koniec swiata.

Heh, w sobote wstepnie zaczalem sezon i mimo, ze mialem pod dupa tylko moja demoludzka pierdziawke to jeszcze mi sie morda cieszy.

Jawa 50 Mustang 1977 => Yamaha XJ 600N 1999 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałam nowe zdjęcia na: http://www.bikepics.com/members/astarte/94cbr600/ można już podziwiac moje cudo z parwie każdej strony :D

Widać też na nich niestety unfalla jakiego miał poprzedni właściciel, ale jak tylko będzie kasa to czacha pójdzie do malowania ;) i moto będzie idealne :banghead:

 

Pozostaje tylko powiedzieć jak to dobrze Mimo_ck ujął: DO PIEKŁA!!!! :smile:

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Astarate :banghead:

 

hmmm widzisz co se narobiłas , teraz będziesz se musiała głowe zawracać takimi pierdołami jak to czy masz wystarczająco nagrzane opony i wogule czy miękka czy dobrze trzyma, czy klocki dobre i takie tam...

 

ładny sprzęcik :smile: mógłbym przysiąc, że wczoraj widziałem identyczna w kalwarii :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I właśnie poprzedni właściciel F2-ki sprzątnął wam F4 :crossy: sprzed nosa... jutro jedzie po nią :icon_evil: :icon_evil: :icon_evil: :icon_evil: F4 miala byc dla kumpla -normalnie wracalismy jak z pogrzebu :bigrazz: myslalem ,ze rynek sprzetem zawalony a tu kto pierwszy ten lepszy :biggrin: :biggrin:

 

Ten kumpel to ja :)

Dobrze ze poszedłem na imprezke w sobote i zalałem smutki.

Może zbliżająca się sobota będzie bardziej wesoła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kumpel to ja :biggrin:

Dobrze ze poszedłem na imprezke w sobote i zalałem smutki.

Może zbliżająca się sobota będzie bardziej wesoła :lalag:

Jak widać czasem nawet na rynku motocyklowym - kto pierwszy ten lepszy :flesje:

 

Pierwsze tankowanie już za mną, nie zabiło mnie, jedynie ok. 5,2 l /100 km

 

A dzisiaj zrobiłam traskę 240 km: Bielsko-Wrocław. Nudno jak diabli, niestety wiało też strasznie i na więcej niż 230 km/h się nie odważyłam :banghead: Żeby sprawdzić vmax poczekam na lepsze warunki :smile: bo chciała więcej. Spalanie niestety na autostradzie nie wiem ile wyszło, bo kasy na cały zbiornik nie miałam :D

 

Cieszy mnie, że jak jadę ok. 160 km/h i chce przyśpieszyć to po prostu odkręcam manetkę :lalag: i chwila moment i mam 200 na budziku - REWELACJA ;)

 

Teraz CBR-ka będzie miała chrzest bojowy w ruchu miejskim, czyt. wrocławskie korki. Zobaczę jak sobie radzi z szybkimi zmianami pasów i jazdą po pasie dla motocklistów :clap:

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E, motocykl jakich wiele. Ale właścicielka...... ech, milcz, serce! :banghead: :D ;)

Ejjj... MarianKa, MarianKa :flesje: :smile:

 

Astarte a pytalas sie swojego aniola czy potrafi tak szybko latac? :clap:

Kiedyś fajny text gdzieś przeczytałam:

"Śmierć jeździ szybko... więc nie pozwól się dogonić" :lalag:

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...