Skocz do zawartości

Jak wyregulować skład mieszanki w Bandicie 600


baumi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, wymieniłem dzisiaj w moim Bandicie 600 ('97) filtr powietrza na K&N. Po tej zmiance przy dynamicznym odkręceniu gazu motor dławi się między 6000 a 8000 obrotów. Wydaje mi się, że może to być wina zbyt ubogiej mieszanki. Poradźcie jak reguluje się skład mieszanki w tym motocyklu. W oryginalnej instrukcji jest tylko info o regulacji wolnych obrotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam Kn w bandziorze 1200...

niestety zeby go dostroiic musialem jechac do mechanika i Tobie tez bym radzil zrobic to samo, no chyba ze znasz sie dosc dobrze na mechanice...

sam zabieg nie byl zbyt skomplikowany, tylko trzeba wiedziec co i gdzie podniesc i pozniej dokonac obserwacji pracy silnika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niby jak cos takiego koledzy Slash i Baumi sobie wyobrazacie ???

Korespondencyjne ustawianie silnika na odleglosc polaczone z korespondencyjnym kursem budowy i obslugi gaznikow ???

Chcecie robic przerobki, to niestety za wiedze i niezbedne oprzyrzadowanie trzeba becelowac - nikt wam tego za darmo nie zrobi.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam Kn w bandziorze 1200...

niestety zeby go dostroiic musialem jechac do mechanika i Tobie tez bym radzil zrobic to samo, no chyba ze znasz sie dosc dobrze na mechanice...

sam zabieg nie byl zbyt skomplikowany, tylko trzeba wiedziec co i gdzie podniesc i pozniej dokonac obserwacji pracy silnika :)

 

a dysze musialeś wymieniać czy pomogła sama regulacja gaźników?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tamtym roku chciałem zaoszczędzić i sam kupiłem w larsonie filtr powietrza hiflofiltro, wymieniłem no i lipa musiałem jechać do serwisu bo moto tęż się dławił. Serwis oczywiście powiedział że ten filtr to lipa i jak chce go zostawić to regulacja, której nie polecali bo w moto jeszce nikt nie grzebał 9 ustawienia fabryczne).

Skończyło się tym że założyli oryginalny filtr i tyle zaoszczędziłem.

 

Nie polecam grzebania przy regulacjach gaoźników, skoro autoryzowany serwis nie polecał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...