Skocz do zawartości

Ukraina zaprasza


Digger
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A oprócz tego znaczek i fajną naklejkę :icon_exclaim: a najważniejsze - tajemnicze zjawisko : po imprezowaniu brak kaca :biggrin: czy może być coś lepszego ? O chłopakach z Ukrainy nie wspomnę, bo tak fajnych gości trudno jest znaleźć gdzie indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to nawet nie wiem czy ktos fotki robil. Jezeli juz to moze aker.

 

A co do relacji to moze jak znajde chwile i ochote to cos skrobne. Ale w gruncie rzeczy wygladalo to tak - przyjechalismy, zaczelismy pic z Ukraincami, ktorych juz znamy z zeszlego roku, w miedzyczasie jakies koncerty, zabawa, dla jednych wieksza niz dla innych. Potem byla tez prada po Lwowie - totalny paraliz miasta i samowolka - kontrole ruchu prowadzili sami motocyklisci blokujac nieposluszne samochody. Swiatlo zielone, czerwone - nie tym razem.

 

I tyle. W niedziele wstalismy i wrocilismy. Wielki szacunek dla wszystkich ukrainskich bikersow: ze Lwowa, Tarnopola, Lucka, Kolomyi, Kijowa i skad tam jeszcze!!!

Hej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Znacie jakieś terminy innych zlotów na ukraince????

co???

 

 

Goblin Show w Odessie.

Chyba ostatni tydzien czerwca - ale konkretnie nie wiem - puscilem priva z pytankiem do Diggera i SHUMA.

 

My z Akerem jedziemy. :banghead: :crossy: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to postaram sie przetlumaczyc przynamniej pare najblizszych imprez na polski

 

MAJ

26-28 maja Brześc (Białoruś) organizator Gold Wing Belarus i Rolling Anarchy MCC Wjazd 45$ W cenie domek, koszulka, znaczek, wjazd i cos tam jeszcze. W namiotach ma byc taniej.

27 maj- Otwarcie sezonu- Slavuta 2006, miasto Slavuta Chmielnickie wojewodztwo (OBLAST) 80673835600 Trafik

CZERWIEC

1-4 czerwca Miedzynarodowy Motofestiwal- "TARASOVA HORA" miato Czerkasy organizator +380674047074 "Salvador".Wiecej info na http://www.tarasova-gora.com.ua/ Polecam- mysle ze moze byc niezla impreza.

10 czerwca- Dzien pamieci zmarlym motocyklistom, otkrycie pomnika. Organizator: :Fundacja pamieci zmarlych motocyklistow. Miasto Biała Cerkiew (trasa Kijów-Odessa)

No i to by bylo na razie na tyle jezeli mam cos jeszcze prztlumaczyc to piszcie. Zrobie co w mojej mocy.

 

Ps.Nie jestem tlumaczem przysieglym ani zadnym innym wiec tlumaczenie moze nie byc idealne, chociaz sie staralem. W razie bledow przepraszam organizatorow imprez i zainteresowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...