Skocz do zawartości

Wreszcie zaczynam!!!


panas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:bigrazz: Witam!!! Jutro nareszcie po dlugich oczekiwaniach zaczynam praktyczny kurs na prwako na kat. A!!! Teorie zrobilem juz w lutym i szlag mnie powoli trafial ze nie moge rownie szybko rozpoczac jazd!!! Jednym slowem... nareszcie!!! :icon_mrgreen:

 

Ciekawe co mnie tam czeka czy od razu jakies miasto zalicze czy rzuca mnie na plac?! :(

 

PS. Jak wszyscy dobrze wiemy sposob przeprowadzania praktycznego egzaminu na kat. B zmienil sie czy podobne ziany dotycza kat. A?? :)

Edytowane przez panas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w sobotę pierwszą jazde narazie autem, dziwne tylko bo teorii nie 'wykładają' a musza byc jakies godziny przerobione teorii...No mniejsza z tym.

Zmian co do kat.A chyba nie ma z tego co mi wiadomo. Na placu robisz slalom, ósemke i ruszanie pod górke. A na mieście jest wyznaczona trasa wokół ośrodka. (na B jezdzi sie po całym miescie)

Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pamietam to jeszcze jest hamowanie

awaryjne, sprawdzenie opon, hamulcow, poziomu oleju itp.

Na kursie na moto raczej od razu cie nie rzuca na

miasto (to nie samochod). Oczywiscie wszystko zalezy od

umiejetnosci i szkoly.

Edytowane przez Slay
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!!! I po bólu... pierwsze dwie godzinki kursu mam za sobą!!! :flesje: Było nad spodziewanie spoko... wiadomo pierwsze godz. czyli plac!!! Udało mi się już zakumać ósemkę (kiedyś myślałem że to jest nie do opanowania, ale poważnie rewelka...), slalom i ruszanie pod górkę ale muszę mieć na uwadze, że na egzaminie dojdzie z pewnością do tego stres!!! :flesje: Następne dwie godzinki miasto... :banghead:

 

Instruktor naprawdę równy gość Pan Marek koleś "krótki"!!!

 

Jeśli chodzi o kat. B to ja jeżdze już 6 lat i powiem szczerze że też na kursie nie miałem teorii, a wszystko dlatego że zacząłem kurs jak już było po wykładach, dużo nie straciłem... nauczyłem się sam!!! Dla chcącego nic trudnego!!! :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak poza tematem... czy powie mi ktoś dlaczego moje zdjęcie osobiste, które umieściłem w swoim profilu nie jest nigdzie wyświetlane!!! Bądzcie łaskawi i nie karajcie mnie za to pytanie ale naprwdę nie wiem... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja słyszałem to jest większa ósemka o 0,5m, i slalmom jest większy.

 

A co do łańcuch to mi się wydaje że raczej niema takiej rzeczy na egzaminie (ja jak byłem na egzaminie to mój egzaminator gówno się znał na motocyku).

 

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wkońcu jestem po pierwszej jeździe autem...Oczywiście jak wczesniej wspomnialam, żadnych teorii i tłumaczenia nie było. Dzisiaj o 8:00 wsiadlam w sumie pierwszy raz tak na poważna droge do auta i pojechałam do Gorzowa. Pózniej w Gorzowie smigałam po rondach i pod ośrodek. Wymęczona jestem jak nigdy! Jak miną te deszcze to zaczne jazde motorkiem (Suzuki GN 250) Ale jak narazie musze odpocząc bo głowa mi peka od tego stresu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wkońcu jestem po pierwszej jeździe autem...Oczywiście jak wczesniej wspomnialam, żadnych teorii i tłumaczenia nie było. Dzisiaj o 8:00 wsiadlam w sumie pierwszy raz tak na poważna droge do auta i pojechałam do Gorzowa. Pózniej w Gorzowie smigałam po rondach i pod ośrodek. Wymęczona jestem jak nigdy! Jak miną te deszcze to zaczne jazde motorkiem (Suzuki GN 250) Ale jak narazie musze odpocząc bo głowa mi peka od tego stresu :D

:) Uporaj się szybko z tym prawkiem bo nie moge się doczekać kiedy pośmigamy :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe no juz nie przesadzaj :) Jeśli dobrze pójdzie to dopiero na początku wakacji, bo po moich urodzinach. A jak tylko zdam to jak najszybciej jade sobie stąd :smile: I tak bede smigac, ale nie Twoim sprzetem hehe. Pozdrówka, ja jakoś żyje po tym dniu. Wstałam własnie bo nie wiem kiedy zasnęłam nawet :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...