Skocz do zawartości

Wreszcie zaczynam!!!


panas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe ja od razu wiem,że żadnej teorii nie mam ani placu ;P Tzn plac będzie pewnie ale pózniej i też w Gorzowie. Mój instruktor też jest spoko, ale pewnie do czasu :wink: Nie no wczoraj miałam pierwsza jazde i w sumie w życiu taką poważniejsza po mieście i 120 było :icon_razz: Czekam niecierpliwie na jazde motorkiem, wtedy będzie jazda :wink: Pozdrawiam i powodzenia na jazdach i egzaminach dla wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naszczeście mam to juz za sobą :crossy: Apropo zdawania A+B to są plusy i minusy.tez tak zrobiłem i niezdałęm miasta puszką :wink: plusy to to ze doażucaja 6 pytan w częsci teoretycznej i nietrzeba dwa razy tego zdawać.Natomiast stres jest ze tak powiem ciut większy, szczególnie jak np oblejesz B a potem masz na motorku.JA miałem odwrotnie bo najpierw zdałem A potem pewny siebie poszedłem katamaranem jeździć i chyba to mnie zgubiło :icon_razz: Takze Panowie powodzenia życzę i bądźcie skupieni cały czas :bigrazz:

pozdrówki :wink:

 

PS: Panas, też mam GSa tylko że złoto - czarny :wink: pozdro :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nono...Panowie i Panie jak juz :wink: Bedzie dobrze, nie widze róznicy w kolejności zdawania [A czy B] Co sobote bede miała jazdy do Gorzowa i tak jeszcze 9 razy ... jeszcze moto w międzyczasie i egzamin. Ciekawe kiedy sie uporam z tym, bo 2 tyg maxymalnie po końcu roku szkolnego chce jechać na wakacje :icon_razz: To jest kolejny stres...żeby zdac za pierszym razem! Powodzenia dla wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...