Skocz do zawartości

Prameti dzik-7


Czarny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za linka, ale nie o to chodzi.

 

Ponieważ poniważ prameti produkuje obecnie dzika-8 a to jest starsza wersia (dzik-7) i wydaje mi się że na stronie firmy opisany jest nowszy model. Szukałem w necie i nigdzie nie moge znaleść nic o dziku-7.

 

Jak by ktoś coś znalazł to pisać proszę !!!!

dzięki

 

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za linka, ale nie o to chodzi.

 

Ponieważ poniważ prameti produkuje obecnie dzika-8 a to jest starsza wersia (dzik-7) i wydaje mi się że na stronie firmy opisany jest nowszy model. Szukałem w necie i nigdzie nie moge znaleść nic o dziku-7.

 

Jak by ktoś coś znalazł to pisać proszę !!!!

dzięki

 

POZDRO

 

Ja chyba taki mialem, a jakie masz pytania, bo cos tam pamietam, ale nie gwarantuje ze wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o awaryjność- awaryjnosc jest minimalna, mi sie uszkodzil poniewaz miala przepalony prostownik (czyli nie jego wina), dodam ze pan ktory je produkuje zaprawil go w ramach gwarancji i bylo lux teraz sluzy on komu innemu i tez nie narzeka

 

spalanie lepiej ale bez wodotryskow. palil z tym modulem kolo 4,5, ale pamietaj ze 2T wiecej ciagna

 

czy się opłaca - jak najbardzej to co zaoszczedzisz na benzynie, to jedno, drugie to to ze dzieki zmienej charakterystyce konta wyprzedzenia zaplonu oszczedza wal i lozyska!!

 

 

Jakie ma zalety jakie wady ?

zalety wyzej + to ze jak raz ustawisz te swiatloczule elementy to masz juz spokoj a z przerywaczami to padaka... wady- trudne/ pracochlonne (bo trzeba zrobic dokladnie) ustawienie zaplonu

 

Czy się sprawdz w działaniu ? sprawdza moto ciagnie juz z dolu a nie jak w jawie normalnie od 2600 rpm

 

 

Czy ktoś go w ogóle używa ? ja uzywalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzik 7 to byl dobry uklad, ale 8 to nowa generacja oparta na innych elementach elektroniki i bioraca dlatego o wiele mniej pradu.

Oba uklady poprawiaja rownomiernosc pracy silnika i troszke osiagi.

Nie pisalem w tym watku bo nie sprawdzalem go w dwusuwie.

Jezeli chcesz znac moje komentarze o Dziku w 4 suwie ( Dniepr / Junak ) uzyj po prostu opcji szukaj.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...