Skocz do zawartości

Junak


Gość mietek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc

 

Jak na razie to bezproblemowo jezdze na 3,75 ale i 4.0 pewnioe by sie dalo wmaslic 8)

A co do ,,trzymacza", to slyszalem, ze nawet z nowych Junakow ludzie toto usuwali przy najblizszej okazji... a ja juz troche jezdze bez takowego i nic sie nie dzieje ( jesli oczywiscie ma sie odpowiednie cisnienie)

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moj Junaczek to oryginal, przynalmniej tak mi sie zdaje. W kazdym razie na pewno nie jet pocienty. Moze brakuje mu kilku drobnych detali, ale Silnik mu chodzi jak maznie, al jeszcze na nim nie jezdilem bo dntki nie mam. W miare nie dawno mial polozony czarny lakier, wyglada naprawde spoko. Byl ni jezdzony o 9 lat. Trza go troszke oczyscic, wyregulowac zaworki, wsadzic akumulator, wkrecic zarowy, zrobic jeszcze pewnie wiele innych rzeczy, ale ogolnie jest wporzadku. Junakofcuf zapraszam na strrone listy yskusyjnej o Junaczku http://pl124.lublin.sdi.tpnet.pl/~junak/. aA tak apropos to ni wie nikt gdzie i za ile mozna kola wycentrowac? najlepij w okolicach Warszawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. aA tak apropos to ni wie nikt gdzie i za ile mozna kola wycentrowac? najlepij w okolicach Warszawy.

 

Hej, nie wiem gdzie w okolicach w-wy, sam u siebi oddalem kolesiowi od rowerow za 20zlociszy sztuka jeszcze nie jezdzilem, ale wyglada nie najgorzej............

 

 

:?: :?: :?: :?: CZY KTOŚ ZAŁOŻYŁ OPONE 4.0 JAŚKOWI :?: :?: :?: :?:

( iczy nie tarla o tylny blotnik przy amortyzowaniu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jaki to silnik????

Ja mam u siebie silnik od jednej z pierwszych 07-pod silnikiem idą dwa kanały olejowe,zupełnie inny filtr-zamykany dekielkiem na 3 szpilki,iskrownik mocowany na 4 szpilki,wyjście odmy z prawej strony przedniego mocowania silnika.Jeżeli to będzie taki silnik-bierz bez zastanowienia,bo to unikat.Jak nie,też bierz,bo przejściówk(czyli bębny,głębokie błotniki i indywidualna lampa) to wg.mnie najładniejsze były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

:) Hello !!! Jestem z Lublina i centruję koła do motorków. Sporo już tego przerobiłem, od weteranów jak również od japoni. Biorę średnio 25,- od sztuki, wszystko zależyod tego, ile trzeba posiedzieć przy kole, Mam przyrząd z czujnikiem tak, że jeżeli nie jest skatowana felga to mogę to zrobić z dokładnością do 0,1-0,2 mm. Nie stety do Warszawki jest kawałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mam już Junaczka przejściówkę. :evil: Trochę niekompletny, ale dam radę. Przednie zawieszenie jak w 7-ce, lampa bez obudowy. Bardzo fajnie przesunięta do tyłu kierownica. :) Błotniki , jak już pisałem, głębokie, bębny aluminiowe. Największy ból to rama. W okolicach główki niestety była popękana i spawana przez strasznego partacza. :cry: Coż, trzeba szukać nowej. Bardzo fajnie wygląda 7-kowy silniczek bez nadlewu do łańcucha. I tu nasuwa mi się pytanie. Jaka osłona łańcucha była w tych modelach :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M67-wytęż wyobraźnię-osłona idzie tylko gorą,z tyłu dochodzi gdzięś do połowy zębatki, a bo jej wewnętrzbej stronie(między łańcuchem a wachaczem) jest blacha,bo olej na motocykl nie bryzgał.Ja tego nie możesz sobie wyobrazić to spróbujemy inaczej:wyobraż sobie jakbyś z osłony od 10 uciąl dól,tak,że zostaje sama górna część.teraz z tej gornej części odcinasz spód,,i do wewnętrznej strony jest wlaśnie ta blacha.Zresztą wyślę ci zdjęcie-silnik jest od 10,ale osłona siódemkowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...