Skocz do zawartości

Junak


Gość mietek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja sam sobie wyremontuje i licze że koszt remontu wyniesie ok 2000 pln jeżeli dodamy ok 600 zł za złom w stanie wyjściowym daje to 2600 zł czyli nie więcej niż gotowy Junaczek

 

Hej bauer! zycze powodzenia i oby mi pypec za to na jezorze wyrosl, ale jak chcesz swojego Jasia zrobic przyzwoicie to zacznij mnozyc powyzsza sume. Ja zaczalem 3,5 roku temu liczac na mniej wiecej taka sama sume i okolo dwa lata roboty(zbieranie kasy i jej wydawanie) i srogo sie zawiodlem - szacuje jeszcze min. 2 lata. Jesli to ma byc oryginal w 100% bez ewenualnie promila to i czasu trzeba.

 

A co do ogloszen w rodzaju 2500-3000 stan bdb, chromy, orginal, kosz,wszystko cacy itd. to ja juz sie tylko usmiecham jak to czytam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sam sobie wyremontuje i licze że koszt remontu wyniesie ok 2000 pln jeżeli dodamy ok 600 zł za złom w stanie wyjściowym daje to 2600 zł czyli nie więcej niż gotowy Junaczek

 

Hej bauer! zycze powodzenia i oby mi pypec za to na jezorze wyrosl, ale jak chcesz swojego Jasia zrobic przyzwoicie to zacznij mnozyc powyzsza sume. Ja zaczalem 3,5 roku temu liczac na mniej wiecej taka sama sume i okolo dwa lata roboty(zbieranie kasy i jej wydawanie) i srogo sie zawiodlem - szacuje jeszcze min. 2 lata. Jesli to ma byc oryginal w 100% bez ewenualnie promila to i czasu trzeba.

 

A co do ogloszen w rodzaju 2500-3000 stan bdb, chromy, orginal, kosz,wszystko cacy itd. to ja juz sie tylko usmiecham jak to czytam- pozdrawiam cierpliwych - powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może swojego wyrzuce na śmietnik a za te pieniądze które maiałem przeznaczyć na remont kupię sobie gotowca?? I gdze tu sens??

 

Pewnie!!! weteran to nie gazeta w kiosku, a kupowanie gotowcow to fundowanie sobie za duza kase nieprzyjemnych niespodzianek( jak sam czegos nie dorobie to sam sobie bede mogl nakopac w dupe-nie??:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem po co się tak rozwodzić na kupnem JANKA, jak by ich w ogóle nie było. Odwiedziłem ostatnio giełde na Bemowie w Warszawie i Junaków było od CHUKA. Nic tylko kupować
----Sidewinder mozesz napisac -ta gielda w ktorym dokladnie miejscu, dniach i godzinach??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec świata. Jak już w Sczecinie brakuje Junaków, to cieszę się że mam dwie sztuki.

 

Czesc!

Ciesz sie, ciesz!

Tez slyszalem, ze w Szczecinie z Junakami nie za wesolo...

No tak , najciemniej pod latarnia. Ale podobno duzo Jankow jest na Slasku, bo w latach swietnnosci Junaka, tam tez byl i kapital najwiekszy...

Ale kto szuka, nie bladzi i znajdzie ( moze 8) )

Ja mam B20 i sie ciesze jak nie wiem kto 8)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widziałem zdjęcia z Chicago (USA) z jakiegoś polonuskiego klubiku motorowego i wiecie na czym towarzystwo robiło sobie zdjęcia??????? :?: Właśnie na oryginalnym Janku w kolorze wiśnia. Junaków jest co raz mniej, bo je nam za wielką wodę, podstępni imperialiści wywożą. :D :D :D W sumie niech tam, przynajmniej nauczą się jak powinien wyglądać motocykl, a nie ciągle te H-D i H-D. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:?: :?: :?: Wicie moze jaka OPONA zmiesci mi sie w blotniki JUNAKA M-10 .Tzn. chodzi mi czy zmiesci sie 4.0 czy nie, bo normalnnie zdaje sie dawane byly3.5.

głównie chodzi mi o tyl, zeby przy skoku amortyzatorow nie tarla o blotnik(takze w koszu). To jak?-probowal ktos :?: :?: :?:

aha, a przytrzymywacze opon w tych obreczach z dziurka na nie to konieczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...