Skocz do zawartości

Ludziska pomóżta


Mishel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mishel, w tym sezonie nie pojeździsz :) a na pewno nie na swoim motórze :biggrin:

Twoi Starsi nie są durniami, nic nie przejdzie :wink:

Dam Ci się przejechac na moim ukochanym :notworthy: i na razie musi Ci to wystarczyć :clap:

na pocieszenie mogę Ci tylko powiedzieć, że bedziesz jedyną osobą (brak konkurencji) jadącą na zloty jako pomoc techniczna :) :icon_mrgreen: :banghead: :D :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko poruszam ten temat w domu, to kończy się niemalże awanturą...

Dobrze to nie wygląda, ale jak będziesz drążyć temat to może w końcu ulegną? Trzeba próbować.

A jak nie to wystaw gdzieś sprzęta to upozorujemy kradzież i przypadkiem maszyna znajdzie się we Wrocku :notworthy:

Mogę podjąć się zadania :)

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No to żeśta mu pomogli :icon_exclaim: Mamy już maj, a chłopina dalej jest fanem miejskiej komunikacji :biggrin: Ja myślę, że problem nie tkwi w radach lekarskich, protestach rodziców tylko w Twojej glowie. Ty zwyczajnie nie chcesz jeździć. Zacznij od naprawy swej miłości do motocykli, a wszystko pójdzie, jak z płatka. Trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od naprawy swej miłości do motocykli, a wszystko pójdzie, jak z płatka. Trzymam kciuki.

Z tą miłością chyba nie jest tak źle u Mishela :icon_exclaim: Ostatnio jak jechałem sprzętem i mnie wyhaczył z katamarana to zaczął mahać ręką, krzyczeć i wystawił głowę przez okno :biggrin: Także jeszcze reaguje na 2oo :cool: To dobrze rokuje na przyszłość :clap:

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...