Skocz do zawartości

Opisz swoj najwiekszy speed....


Black Jack
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra to ja też się dopiszę:

puki co jechałem 180km/h, ale na moim motocyklu to na prawdę czuć że to jest te 180 lepiej głowy przy tej prędkości nie przekręcać bo kask ma wtedy wiekszą powierzchnię na którą wpada powietrze i może lekko z deka wykrzwić szyję

w tym sezonie więcej nie będzie bo już nie ma do tego warunków, ale w przyszłym może uda się tyle ile fabryka dała czyli pewnie 200 licznikowe a w rzeczywistości te fabryczne 180km/h

Jechałem na Kawasaki ER 5

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honda cbr 1000F, jechalem u siebie w miescie na ul. przemyslowej cos troche ponad 220km/h z pasazerem, spokojnie moglem dalej odkrecac manetke ale droga mi sie konczyla. jeszcze chce powiedziec, ze na tej drodze znajduje sie przejaz kolejowy, przewaznie jak na niego wjezdzam to mam cos kolo 160-180km/h, gdyby ni on zapewne mialbym powyzej tych 220km/h. Pozdro dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na mojej ETZ-cie lecialem 120km/h i tłok spuchł i zatrzymał sie w cylindrze.Kolo sie zablokowalo i zaczal sie balet ,ale uratowalem sie rozlaczajac silnik od skrzyni biegów sprzegłęm.I to bedzie koniec bicia rekordu predkosci na tym motorku.Na razie wystarczy mi wrazen. :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihi Śmieszny temat ale niech będzie:

 

BMW R100RT (1990r) dwie osoby pełen ładunek wakacyjny(3kufry) 180/h

BMW R100RS (1980 z wozem) sam - 140/h

BMW R80 R (1994r) sam - 170/h

BMW R65/5 (1972r) dwie osoby - 120/h

dniepr MT11 z wozem (dyfer 9) sam - 110/h

Dnierp MT11 z wozem dyfer 8 szybka 4 - 95/h

M72 - silnik dniepr dyfer 9 - sam 130/h

 

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na mojej ETZ-cie lecialem 120km/h i tłok spuchł i zatrzymał sie w cylindrze.Kolo sie zablokowalo i zaczal sie balet ,ale uratowalem sie rozlaczajac silnik od skrzyni biegów sprzegłęm.I to bedzie koniec bicia rekordu predkosci na tym motorku.Na razie wystarczy mi wrazen.

 

8O :? To chyba miałes go na dotarciu :? :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a treaz kolej na mnie :mrgreen:

 

To było w tą sobotke lasek z prawej lasek z lewej wracałem z Miedzianej Góry w strone Skarżyska, ładny asfalcik no to odkręciłem i doszedłem do 170 km/h a moje wspaniałe TORNADO - cóż za poezja ten szum cos niesamowitego :mrgreen:

 

 

 

pozdro. ŚWIR :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GSX600F - 175 kmh

GS500E - 150 kmh

Jakoś więcej nie miałem okazji, ani potrzeby odkręcać. Normalnie utrzymuję prędkość na trasie w granicach 90-130kmh. Moje wydatki też zdecydowanie lepiej na tym wychodzą :banghead:

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...