Skocz do zawartości

Opisz swoj najwiekszy speed....


Black Jack
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

nie ma się czym chwalić ale jak wszyscy to wszyscy:

 

toyota corolla 1,3 16valve - 170km/h

skoda octavia 1,9tdi -160km/h

aprilia af1 50 -115km/h(ostro kręcona- obok samochodu sprawdzane)

nsr125 - 140km/h

gs500 - 170km/h

 

wszystko licznikowe...

 

więcej nie chcę-zwłaszcza gsm gdzie głowę urywa powyzej 140 :D - chodzi o przyjemność z jazdy...

 

a największa frajda: ~120, noc gwieździsta, pusty obwód i długie światła... mógłbym tak jezdzić w kółko- jak ktos z okolic 3miasta to zapraszam :D:D...

 

 

hihi chcę jak najdłuzej zyć zeby jak najdłuzej jezdzić,więc ostroznie u mnie będzie z tymi Vmax...mam nadzieję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też nie myśle by temat był zły, złe to mają niektórzy podejście do prędkości ( bo czy piwo jest złe wielu odpowie że nie i słusznie, a ile przez tatusia nie mającego umiaru wylało się dziecięcych łez ? )

A co do prędkości to Fazerem po A4 pomknołem 205 km trwało to chwilkę ależ było miło, piwo też lubie Pozdrawiam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką mała prośbę... żeby nie pisać w tym temacie ile leci Passat Tatusia, Skoda cioci czy Wołga dziadziusia ... bo to nikogo nie obchodzi. od takich danych są inne fora

 

Temat na pierwszy rzut oka może wydawać się głupi, jednakże można tu dowiedzieć się jakie są orientacyjne prędkości max konkretnych motocykli i odnieść te informacje do danych katalogowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Temat na pierwszy rzut  oka może wydawać się głupi, jednakże można tu dowiedzieć się  jakie są orientacyjne prędkości max konkretnych motocykli i odnieść te informacje do danych katalogowych.

 

ok to pochwalę się za kumpelę :

 

gs500e- 195km/h licznikowe... laska wazy 50kg więc kto wie... górkę może znalazła...

 

teraz ma VTR1000...ciekawe jak będzie tylne koło dociążać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://hajabusa.500.km.i.300kmh.na.jednym....aatch.patrz.pl/

 

jesli mowa o dużych v-maxach to zerknijcie na to(sory jak juz było)

mój jak narazie najwiekszy top speed to -/+160 na R6(wiekszego speda ograniczyła długosc prostej oczywsicie drogi :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...