Skocz do zawartości

Opisz swoj najwiekszy speed....


Black Jack
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym urywaniem kilogramów przez zmianę wydechu wcale nie musi być ciężko.

GSXR ma lekki układ wydechowy w standardzie. Ma jedna puszkę itd.

GSX1400 ma dwie dupne puchy, kawał żelastwa. Wykonanie jest z pewnością o wiele mniej "maso-oszczędne", niż w motocyklach, w których każde kilka gramów sie liczy.

 

A moc? Myślę, że więcej można dodać zmieniając wydech w nakedzie, niż w supersporcie. To samo, co wyżej - w nakedzie wydech nie jest aż tak wypasiony i usportowiony, jak w sporcie. Porównanie z Gixerem jest wiec raczej nie na miejscu.

 

... zamiast filozofować, trzebaby zobaczyć wykresy itd.

 

A największy speed ... to ja miałem przy 80km/h w mieście na zakręcie na MZ TS 150.

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

opisywanie predkosci max nie oddaje odczus podczas jazdy - kazdy przypadek bicia predkosci jest wyjatkowym przezyciem, niezaleznie od wartosci i na czym

Mnie udalo sie wykrecic na rowerze 67 z gorki na zakopiance a na ETZ 251 - 121 - mierzone licznikiem rowerowym (fabryczny pokazywal jakies 130 - 135) takze ze stromej gory.

Mam nadzieje, ze na ZX-ie nie przyjdzie mi do glowy bic rekordow...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jawa 350 - jechalem najwiecej 145 - jakos tak bo juz powyzej 120 wszystkie wskazowki drzaly jak oszalale - uzytkownicy Jaw to znaja :D

 

na cbr1000 (chyba to byl taki model jesli dobrze pamietam ale to bylo z 13 lat temu) znajomego - az sie dziwie ze mi wtedy pozyczyl jak do gdanska lecialem - miejscami miedzy 160-170 - ale te wtedy znacznie mniejszy ruch byl niz teraz na drogach.

W strone do Gdanska lecialem nie wiecej niz 80 -100 ale w drodze powrotnej zaczalem ja czuc lepiej.

 

Jakos mnie nie pociagaja takie predkosci - chyba zamiast toru wolal bym sie wyszalec na enduro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lecialem okolo 300 km/h :twisted: :twisted: trasą Września -Poznań {calą droge bo jest gdzie odkręcić }pisze' date=' że około bo brakowalo mi czasu na lukanie na gajgera zaje**ste uczucie szkoda,że spalanie w granicy 15 l i trasa kosztuje kilka$ :roll: :eek2: :buttrock:[/quote']

 

a czym jezdzisz? widzisz w tym jakas satysfakcje jesli rzeczyiwscie leciales 300? co to za sztuka odkrecic i trzymac sie moto...nie widze w tym sensu...inne rzeczy daja mi wieksza frajde...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

 

Ja na mz250 lecialem 115 i mialem wrazenie ze juz wiecej nie pójdzie,a wogule to cala sie trzesla ze az sam wypekalem,a w pierwszy dzien kiedy kupiłem sobie xj600 lecielem 150 nawet nie wiedzialem ze mam tyle,jak to zobaczylem to zaraz zwolniłem,bo po1 byl to pierwszy dzien z moja xj ,a po2 byl juz luty wiec drogi niepewne.

 

Pozdrawiam

Maciek xj600S

TYCHY

 

PS Wiosna juz niebawem,bo zobaczenia na trasie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jak tylko kupiłem Kawke, zalozylem kask i lecilem 150km(odleglosc nie predkosc) do domu, jechalem tak po 120 - 140km/h raz byla prosta staraaasznie dluga prosta, zjechalem na lewy pas przy wyprzedzania wsadzilem bieg w dol i gaz, po zjechaniu znow na prawo mialem 180km/h mały szok, puscielm gaz i "pyr pyr" 140

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lecialem okolo 300 km/h :twisted: :twisted: trasą Września -Poznań {calą droge bo jest gdzie odkręcić }pisze' date=' że około bo brakowalo mi czasu na lukanie na gajgera zaje**ste uczucie szkoda' date='że spalanie w granicy 15 l i trasa kosztuje kilka$ :roll: :eek2: :)[/quote'']

 

a czym jezdzisz? widzisz w tym jakas satysfakcje jesli rzeczyiwscie leciales 300? co to za sztuka odkrecic i trzymac sie moto...nie widze w tym sensu...inne rzeczy daja mi wieksza frajde...

 

Miałem nie komentować :mrgreen: ale nie wytrzymałem !!

Lecieć 300 km na szosie jest sztuką !!! ten kto nie jeździł z tą szybkością, nie ma o tym pojęcia, a jak nie wie się o czy się mówi to lepiej .... milczeć.

Wygląda to na zwykły przypadek zazdrości, tak jak stare dewoty żałują młodym dobrego dymanka tak ( jest jedna z tych rzeczy lepszych ? albo równie dobrych jak szybka jazda na motocyklu ). Mnie śmieszą moralizatorskie tony zwłaszcza młodych niezależnie czego dotyczą, czy jazdy motocyklem, czy sfery poltyki czy też obyczajowści. Zazwyczaj mówią o rzeczach o których nie mają pojęcia.

 

Mój max. speed Vito 180km, Intruder800 160km, XJ900s 210>km, XJR'a 220km. Zazwyczaj po kupnie nowego sprzęta obiecuję sobie że będę jeźdźił wolno i statecznie jak starym pierdzielom wypada i przy durim lub trzecim wyjeździe zapominam o tych obietnicah i daję na maxa. Z premedytacją nie kupuję szybszych sprzętów bo wiem że nie wytrzymam i odkręcę.

Jak więc widać nie jeżdżę nadzywycznie szybko tylko .... tak normalnie, tyle ile fabryka dała :D :mrgreen: :D :mrgreen: :D

 

Zbycho

XJR1300

 

www.jim.siedlce.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykle uważam' date=' że są od tego aby się wyżyć i sprawić sobie przyjemność, więc niech każdy jeździ tak jak chce. Kuba[/quote']

ja bym to ujoł tak

kupujesz moto by wyrwać laske która Ci sprawi przyjemność :mrgreen:

a tak na serio przez tą zime niemoge sprawdzić kawy :D i narazie tylko 100mph :D

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojego doświadczenia wiem, że drogi w Polsce Zachodniej nie są dużo lepsze, niż u mnie w Polsce "C".

Muszę więc przyznać, że jazda "koło 300km/h" w moim przypadku skończyłaby się w tych warunkach kupą w majtach. A czy nie jest to przyjemne*? Myślę, że jest. Jazda do 200km/h jest w moim odczuciu fajna. Powyżej ... gra komputerowa, wszystko miga, świat spier.... słychac tylko szum, ... ale MA TO SWÓJ UROK!!!!

 

Zbycho ma rację. Za często "kiwaja palcem" i uczą szanowni koledzy, którzy na razie nie mają pojęcia na tematy, w których zabierają głos. Z tego to powodu nasze forum jest coraz częściej śmiechu warte. A nie musi takie być, bo nie było.

 

PZDR

 

*chodzi oczywiście o jazdę, a nie o kupę w majtkach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...