Skocz do zawartości

rozpoczęcie sezonu-poznań


Radek 4
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

filmów nie wrzucam bo nie ma sensu jak by ktoś był zainetesowany to mam na CD do 2004 do 2006 i jeszcze sporo innych ciekawych fotek

Heh, a nie masz czasem filmu, z zakończenia 2004 ze stadionu z rana, to był 25 październik 2004 około godz. 10:30 ? :P

Miałem tam jebnięcie niewątpliwie mocno widowiskowe i kilku kolesi nagrywało na vidio, nawet mi pokazywali, jeden miał całość mojego lotu, od startu po turbulencje, piwo i skarpę, ale nie mogę gościa namierzyć, żeby ten film zacny, jedyny w swoim rodzaju z najlepszą rolą główną zdobyc :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę moich fotków: http://otwracie.poznan.2006.fajnafotka.pl/

Szkoda, że zabrakło mi umiejętności oraz miejsca na karcie pamięci (sprzętu zresztą też), żeby pofocić na Bułgarskiej, a trochę się działo. Goldwing 1800 przycierający wydechami na gumie, gość na Trampku, któremu do wykonania pełnej 12-ki brakowało chyba jedynie stelaża, czy NSR 125, która spotkanie ze słupkami zakończyła przepięknie pęknięta ramą (a pododbno w Kawasaki penkajom ;). A na samym otwarciu generalnie wuuuuchta sprzętów, gratów widać w mieście przybywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda szkoda NSR-ki bo ten filigranowy koles co ja kierowal wyprawial niezle rzeczy

 

P.S na zdieciach zalapal sie komputer pokladowy matiego i 2 panie rozdajace ulotki ktore mialy taaaaaaaaakkkkkiiiiiiieeee nogi, poprostu idealne,szczegolnie ta w bialym ;)

Edytowane przez cytryna ( bandit 400 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietam czarny sprzęt który poszedł chyba na puszcze czy jakoś tak

Tiaaa, śni mi się to do dzisiaj, a jak jestem na Lechu, to stawiam szybko na boczną z daleka od haosu i tylko za obserwatora robię, ale co se tamten sezon polatałem, to moje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze pod lecha nie wpadlismy bo widze ze bylo grubo. A ta rama w nsr to niezla sztuka tak rozwalic ;) .

 

A co do samego rozpoczecia to mi sie podobało gdyby nie to ze nsr przy starcie parady sie rozj*bala i sie naprawiła jak juz cala parada przejechała. Ale na rynku juz bylismy :icon_eek: .

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez zrobilem kilka zdjec ;) Niektore nawet calkiem calkiem :P

http://pierun.fajnafotka.pl/

Hehe chyba wszyscy ktorzy robili na malcie zdjecia maja te dwie panie od ulotek :D

Na bulgarskiej tez super bylo, szkoda ze troche pozno dojechalem :icon_eek: Nakrecilem pare krotkich filmikow cyfrowka, mozna je sciagnac stad: http://atos.wmid.amu.edu.pl/~d126127/bulgarska.rar

Zeby obejrzec musicie miec QuickTime'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek, możesz gdzieś wrzucić zipa ze swoimi fotkami z Bułgarskiej w większej rozdzielczości (np. 1280x720)? Np. na http://rapidshare.de/ czy gdzieśtam. Trochę tego masz a chcę uzupełnić swoją kolekcję ;)

 

P.S. Z lataniem to ja jutro raczej wymiękam - chyba się przeziębiłem bo gile mi lecą z nosa jako cholera i gardło boli :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiarra, Wiarra..prosze o przeslanie fotek z Bulgarskiej w duzych rozmiarach, a w szczegolnosci mojego klubowicza (wbrew pozorom!) Desmomaniaka- Bodzia- jednokolowego Goldasa ;) . Cyfrowka mi 'klekla' i nie moglem nic zrobic. Z gory dziekuje i jak to bylo w zeszlym sezonie-potrafie sie odwdzieczyc...np. fotami na torze (Luzer- popieraj Starego! ). Ale bylo goraco- a juz mialem przeblyski czy nie wracac gdy zaczelo lac w drodze nad Malte!!!!!!!!!!! Fajnie,fajniee,fajnie!

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...