Skocz do zawartości

Jak długo macie Cruisera/Choppera ? Chcecie zmienić na inny?


powell
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka

A ja jeden dłuuuugi sezon na Virażce 535 - REWELACJA - zakochałem się w niej. Ale cóż inni też chcą mieć tą przyjemność i właśnie zmieniła właściciela. Teraz będzie śmigać w W-wie. JA w poniedziałem jadę do Niemiec po Viagrę 1100. Zobaczę na jak długo bowiem zaczynam budowę i niestety ziemia ciągnie straszną kasę. Ale chwilkę nią pośmigam.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mam swoją Hondę Shadow 750 dopiero od od 2 m-cy.

I dodam jeszcze, że nigdy nie przeżywałem takich emocji - na początku przy kupnie, a teraz jeżdżąc.

Ani przy żadnym samochodzie - a było ich kilka i to nie najgorszych

Ani przy innych hobby (m. in. parę lat nurkowania)

 

:icon_razz: Moto - chopper to jest to ! :)

 

I mam nadzieję, że te marne 2 m-ce zmieni się w przyszłości na 2, a potem na 20 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od roku śmigam na Jinlunie 250 a wcześniej na MZ. Jestem typem motocyklicty, który przywiązuje się do maszyny, jak mi się spodoba to śmigam aż się rozleci. Junluna lubie więc ma u mnie dożywocie ale moim celem jest Goldas i mam nadzieje, że kiedyś, choćby na emeryturze w mojej stajni zagości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeżak jestem na 2oo (jeśli nie liczyć przejażdżek na rowerze z silniczkiem) więc nie mam porównania. Od niedawna mam kawkę VN800. To jest to, o czym od dawna myślałem. I chyba odpowiedni dla kogoś w moim wieku :). Na razie podoba mi się i nie myślę o zmianie.

pzdr kruiserowców/czoperowców :icon_razz:

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja spedzam wlasnie drugi sezon na moim Virago 250. No korci mnie zmiana na cos wiekszego, ciagle rozgladanie, ogladanie, itp. Oczywiscie w gre wchodzi Virago, chyba ze cos mi sie odmieni :icon_razz: No ale narazie nie moge sobie pozwolic na zmiane...kto wie, moze w przyszlym sezonie....

Edytowane przez Beti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ze mnie to dziwny gość. Jeżdżę podrasowanym nakedem- jest pięknie. Spaceruje po mieście choperkiem żony i jest pięknie. A tęsknię za VTX 1300 lub Intruderkiem 1500 i smutno mi. I myśle tak- nakeda oddam do ludzi, kupię crusera, czoperkiem żony będę spacerował a syn kupi niebawem " ściga " to sobie też pośmigam. CO WY NA TO???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiszę się do kolegów chopperowców.

od lat jeżdzę na tego typu sprzętach, w międzyczasie dosiadałem również szlifierek, nie zamienił bym się.

ale muszę przyznać, że wrażenie na plastiku obłędne :buttrock: szacuneczek dla dawców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość livgren

Hej, do zeszlego roku latalem intruderem 600- nakrecilem 42tys...i sie przesiadlem na...vs1400 he he he:) :icon_mrgreen: Dosiadalem kilku sprzetow klasy naked, sport czy enduro- w zyciu bym nie chcial...

To tyle w kwestii odpowiedzi, a tak ogolnie to uwazam, ze jak komus przeszkadza bolaca d., wiatr we wlosach, wibracje i glosny wydech to powinien raczej poszukac...spokojnej fury :icon_mrgreen: (takiej ze smiglem albo gwiazda) PZDR nogami do przodu.. :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...