Skocz do zawartości

Super impreza MOTOFUN OFFORAD WEEKEND 8-9 kwietnia, KRAKÓW


natha
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Bylam na torze w Kryspinowie w niedziele, tor jest wymagajacy i raczej trudny ze wzgledu na bloto, jest slisko sa koleiny zalane woda, ale trasa jest bezpieczna - male zjazdy i krotkie strome podjazdy - mozna na nich niezle wyskoczyc, fajne winkle, whoopsy na piachu - trasa jest szybka i raczej szeroka, wiec mozna sie poscigac.

Niewatpliwa zaleta jest tez zroznicowane podloze - bloto, piach, troche podloza trawiastego.

Acha, sprawdzalam prognoze pogody na ten weekend i ma byc extra - slonce plus minimum 15 stopni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im trudniej tym lepiej - ja sie ciesze i na 100% sie tam stawiam o 8 rano. Jako iz mam video-filmowanie to biore sprzet i operatora + fotografa wiec bedzie to napewno utrwalone, potem oczywiscie wrzuce filmik i fotki na forum.

Edytowane przez Myszon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to bardzo fajna impreza się szykuje :banghead: ja przyjade w roli obserwatora :P bo na dt to raczej mi sie nic nie uda zrobic :cool::D.

 

Ale będzie mój kumpel (15 lat) na KTM 250SX, będzie się ścigał w najwyższej klasie:). Ciekawe jak mu pójdzie :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej? to jak będzie? Chiciałbym kogoś poznać z forum,a szczerze? To chciałbym sie przejechać na czymś mocniejszym niż moja DT:). Może napiszcie kto bedzie miał jakiś punkt rozpoznawczy :icon_rolleyes:

Pozdro

 

Wez sobie kase i mozesz na miejscu wypozyczyc cos mocniejszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się wybieram jako kibic :icon_rolleyes:. Przyjade prawdopodobnie na motorze z kumplem. Hmm mój znak rozpoznawczy niewiem :icon_rolleyes: ale motor napewno będzie się rzucał w oczy. Stary GS 450 caly złoty :banghead: ale będe was szukał.

 

 

 

>Wez sobie kase i mozesz na miejscu wypozyczyc cos mocniejszego.

 

Myszon ile kosztuje wyporzyczenie sprzętu ?

Edytowane przez wats
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również sie pojawie , niestety tylko jako operator/kamerzysta .. chyba , że uda mi sie coś wypożyczyć :icon_rolleyes:

Znak rozpoznawczy .. hmm , najprawdopodobniej Pudziekk i focus ;D

 

 

..do zobaczyska na miejscu :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyporzyczenie 130 zł za pierwsza godzina, a powyżej jednej osoby 150 zł za pierwszą godzinę, każda kolejna godzina 70 zł, a powyżej jednej osoby 90 zł. Cały dzień (sześć godzin) 400zł, a powyzej jednej osoby 500 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy dzień , masakra , trasa z tego co widziałem jest niezła.. Jutrzejszy dzień zapowiada sie naprawde świetnie , cholernie żałuje , że aktualnie bez kółek jestem , aż krew zalewa :)

 

 

Do jutra , aye ! :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy dzień , masakra , trasa z tego co widziałem jest niezła.. Jutrzejszy dzień zapowiada sie naprawde świetnie , cholernie żałuje , że aktualnie bez kółek jestem , aż krew zalewa :)

Do jutra , aye ! :banghead:

 

A co ja ku..a mam powiedziec? 2 tygodnie sie szykowałem na te zawody i dzisiaj jak ten głupi jadąc po prostej łące nie zaóważyłem cholernego rowu z wodą i zaliczyłem piękną glebe przy nie małej prędkości :( Nadgarstek rozwalony 3 tyg. przerwy. :icon_razz: Ale jade tam popatrzeć i filmik nagrać - jak ktoś się chce pogadac to szukajcie gościa z kamerą Panasonic i lustrzanką Nikon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwaron czemu tylko kicowac wsiadaj na sprzeta i startuj przeciez masz na czym ja bym chcetnie pojezdzil tylko moje lezy w pudelku rozebrane po zimie i nie mam kiedy zlozyc dopiero wyslalem do anglii cylinder , no i nie martw sie grupka ludzi jest jak przywioze sprzeta to sie umowimy i posmigamy pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...