Skocz do zawartości

Suzuki SV 650 opinie


Rekomendowane odpowiedzi

A taka SV'ka??? Wiem, że coś tu śmierdzi, Nawet po dołożeniu za rejestrację za tania chyba jest?

No z przodu wydaje się być kombinowana wg mnie - błotnik, chłodnica, śrubki od stelaża. Z tyłu nieseryjna tarcza.

Niestety, patrząc na sprzęty w tych dziwnie niskich cenach, wydaje mi się, że trzeba być nadzwyczaj ostrożnym ;)

 

Powodzonka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię, że nie tak, ale że kombinowane ;) Trzeba zwrócić na tą większą uwage w czasie oglądania - dlaczego, po co, itp.

Trzeba być ostrożnym, okazji NIE MA. Nikt kto mógłby wziąć większe siano za sprzęt, który sprzedaje nie odda go za mniej. Nie ma szans. Nie tu, nie w tym kraju niestety. Ogólnie zresztą, to nie logiczne.

Można przytaczać przykłady, że starszy pan sprzedaje, nie zna cen rynkowych, oddaje za śmieszne pieniądze, bo nie jest w temacie. Ale bardzo rzadko się to zdarza, a jeśli zdarza, to takie 'okazje' wychwytują właśnie handlarze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, ale co tam widzisz kombinowane?

 

Nie mowie, ze jest ok, pytam tylko co konkretnie zwrocilo Twoja uwage.

No na pierwszy rzut oka to mnie w oczy kłuje chłodnica.

Ale w gołych SVkach obrywają jako pierwsze, więc może tylko nieznaczny paciak i się wygięła i trzeba było wymienić, a crash-pady zamontowane już "po szkodzie".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na pierwszy rzut oka to mnie w oczy kłuje chłodnica.

Ale w gołych SVkach obrywają jako pierwsze, więc może tylko nieznaczny paciak i się wygięła i trzeba było wymienić, a crash-pady zamontowane już "po szkodzie".

 

Ok, rzeczoznawca nie jestem, na ktorym zdjeciu widac, ze chlodnica byla uszkodzona i gdzie to uszkodzenie jest?

 

Zmieniana chłodnica albo to zwykła obudowa. Błotnik dwukolorowy. Chyba, że to chlapacz (gumowy)

 

To swiecace to nakladka na chlodnice, ozdoba: http://cgi.ebay.co.uk/Suzuki-SV650S-SV650-...otorcycle_Parts

 

Blotnik 2 kolorowy to przedluzka, tzw fenda extenda, zapobiega chlapaniu wody z przedniego kola na 1szy cylinder. Znany problem w SV, ze w deszczu perzestaje palic 1szy gar.

 

http://cgi.ebay.co.uk/FENDA-EXTENDA-FENDER...otorcycle_Parts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, rzeczoznawca nie jestem, na ktorym zdjeciu widac, ze chlodnica byla uszkodzona i gdzie to uszkodzenie jest?

Nie widać tego na żadnym zdjęciu i nikt nie twierdzi, że to mina. Nie zmienia to faktu, że u mnie wzbudziło by zainteresowanie, co jest pod nakładką (i dlaczego nie jest jak powinno :icon_mrgreen: :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

siemka, mam głupie pytanko, da się lecieć Sv'ka przez 150-200km załóżmy na to w granicach 70-90 kmh czy łapy mocno będą boleć? Przy takich prędkościach wiatr już odciąża ręce, czy jeszcze jest to za wolno?

Ciągnie mnie do wersji z clip-on'ami, ale trochę boje się, że może mnie to przerosnąć, a latam często z kolegą właśnie w takich ślimaczych prędkościach.

 

na 90% jest zdecydowany na suzuki, ale jeszcze nie wiem czy bardziej będzie mi odpowiadać eN'ka czy eS'ka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czemu taka prędkość? Kolega szybciej nie może? A czy mocno Cie będą boleć nadgarstki to ciężko powiedzieć, zależy od Twojego wzrostu, progu bólu itd. :P, na pewno bardziej będą boleć niż na eNce. Nigdy nie przejechałem na strzała 200km eSką ale po około 60km wszystko było OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdże eską od roku wersja z 2000 roku gażnikowa zresztą moje pierwsze moto jestem bardzo zadowolony przeważnie latam ok 160 km/h w trasie na początku z nadgarstki troche wymiękały ale teraz już jest oki poecam super sprzęcik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka, mam głupie pytanko, da się lecieć Sv'ka przez 150-200km załóżmy na to w granicach 70-90 kmh czy łapy mocno będą boleć? Przy takich prędkościach wiatr już odciąża ręce, czy jeszcze jest to za wolno?

Ciągnie mnie do wersji z clip-on'ami, ale trochę boje się, że może mnie to przerosnąć, a latam często z kolegą właśnie w takich ślimaczych prędkościach.

 

na 90% jest zdecydowany na suzuki, ale jeszcze nie wiem czy bardziej będzie mi odpowiadać eN'ka czy eS'ka.

Przy takiej prędkości to będą boleć i po 50km. Po 200 pewnie generalnie będziesz nieco "zbolały". Do najwygodniejszych to to moto nie należy, ale jak już trochę w klatę wieje, to też bardzo nie męczy.

Mówię oczywiście o wersji S.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...