Skocz do zawartości

No i sie doczekalismy ..70zl zamiast 500zl !!!!!!!!!!! :-)


Rekomendowane odpowiedzi

No rzeczywiście - ta różnica którą Ci zwrócili Draco Fisher jakaś mała mi się wydaje - powinni zwrócić Ci za tablicę i za naklejkę na szybę, czyli 40+16,5+1=57,5PLN. No chyba że się pomyliłeś w tekście :buttrock:

Oczywiście, zwrócili mi 57,50 zeta :icon_mrgreen: Mój błąd :icon_biggrin:

Pozdrawiam, Draco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście - ta różnica którą Ci zwrócili Draco Fisher jakaś mała mi się wydaje - powinni zwrócić Ci za tablicę i za naklejkę na szybę, czyli 40+16,5+1=57,5PLN. No chyba że się pomyliłeś w tekście

Ludzie ! o co chodzi? możecie mi wytłumaczyć co to za zwrot?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAM MAM MAM wkoncu zarejestrowałem!!! A ile problemów? nie chcieli mi zarejestrować bo byl bład w tłumaczeniach i w ogóle ale dalem rade i juz po wszystkim całkowity koszt to ok 200zł pozdrawiam i szerokiej drogi :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem dzisiaj zarejestrować moto (skończył mi się tymczasowy dowód rejestracyjny) będąc przekonanym, że po pracy pośmigam sobie w tę piękną pogodę z nową rejestracją z gwiazdkami UE a tu... ;)

 

... okazało się, że jest taki natłok rejestrowanych samochodów i motocykli, że po tablicę i dowód rejestracyjny mam się zgłosić dopiero we wtorek 9 maja !! :flesje: Taka piękna pogoda a ja będę musiał jeździć puszką, wrrrr... gdybym wiedział, że są takie kolejki poszedłbym przed długim weekendem (wcześniej miałem tablice do odebrania tego samego dnia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak swiat nie jest taki straszny :D . W sobotę 6 maja pojechałem jeszcze raz do urzędu celem spróbowania przekonania pań i panów w okienku do wcześniejszego wydania mi tablicy rejestracyjnej. Oczywiście pierwsza odpowiedź była "NIE" ale po paru zdaniach skierowano mnie do Naczelnika (bardzo miły starszy pan), który zgodził sie mi pomóc.

 

No i po 1.5 godziny miałem tablicę i dowód rejestracyjny!!! I wczoraj po raz pierwszy jeździłem z gwiazdkami Unii Europejskiej!!! Dzisiaj też zapowiada się piękna pogoda wiec też wyruszam na szlak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też musiałem uciąć sobie pogawędkę z naczelnikiem.Urzędnicy kazali mi przetłumaczyć warunki ogólne dotyczące prawa niemieckiego znajdujące się na wymeldowaniu. Normalnie się tego nie tłumaczy,ale na mnie się jakos uwzieli. Na szczescie ich przelozony przyznal mi racje i zaoszczedzilem ok 100zl na tlumaczeniach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...