Skocz do zawartości

Pytanie do blacharza


Gość Tomek1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie do ludzi znających sposoby na taką przypadłość: Ostatnio znajomy siedział na mojej kochanej FJocie przed garażem, i chciał go potem postawić na stopke i k... mać cymbał jeden, głupek jeden, motor go przywalił, i od kolana na zbiorniku zostało łagodne wgniecenie, żadnych ostrych kantów, gdybym miał możliwość to od środka bym go wypchnął ale nie ma dojścia nawet przez wlew (za wąski otwór). Ma ktoś może jakiś sposób na wyciągnięcie takich wklęśnięć, wgnieceń?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby z tym grochem faktycznie coś takiego było, to ja bym wolał najpierw wpsypać te troche grochu (nie całe 22 litry - w końcu można najpierw wypełnić jakimiś szmatami i stopniowo dosypywać ..) niż puszczać tyla powietrza - bardziej t ojednak ryzykowne niż śmieszny jest sposób z grochem

 

:lol: A jak by poskutkowało to daj znać - trza będzie wysłać do wydawców kalendarzy żeby dodali to na rewersach kartek jako "sposób babuni na wgnieciony bak" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jak w zeszlym roku podczas wojazy po terenie swoim CL 350, wgniotlem lekko bak kolanem, to Rychu uzyl do prostowania wygietego stalowego preta z kula na koncu i ta kula atakowal wgniecenie, niestety trzeba nalozyc nowy lakier:-((((((( . Rzdko sie udaje wyprostowac bez uszkodzen lakieru. Jak wgniecenie jest niewielkie, a tym motorkiem zamierzasz jezdzic do konca zycia to daj sobie na luz, dla mnie takie wgniecenia to jak zmarszczki na twarzy -oznaka dojrzalosci i przezyc.Pozdrawiam.Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Popytaj w zakładach lakierniczych tam mają takie przyrządy na powietrze które przysysają się do blachy (jak przylepiec do szyby) a na końcu tego urządzenia jest cięzarek który działa bezwładnościowo i tym powinno się dać wyciągnąć to wgniecenie jeśli oczywiście nie jest zbyt duże. Blacharze uzywają tego najczęściej do wyciągania wgnieceń w dachach samochodów. U mnie w mieście jeden blacharz ma coś takiego Jeśli masz jakieś pytania to odezwij się np na GG 4449429

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tomek1

Ok, dzieki Maniek, popytam u blacharzy, w razie czego odezwe sie do ciebie ,wgniecenie nie jest duże (wielkości kurzego jajka) i nie ma kantów, jedyny problem to że w tym miejscu na zbiorniku jest gruba blacha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...