Skocz do zawartości

4umowicze łączcie się!!! Warszawa


adu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ sezon motocyklowy właściwie tuż tuż, to może by tak zorganizować spotkanie 4umowe? Jakieś grzane pifffko?

Wstępny termin to 24.03.2006 (piątek) lub 25 (sobota)

Miejsce do wyboru

Tu jest temat, w którym są zaproponowane miejsca spotkań motocyklistów http://www.forum.motocyklistow.pl/viewtopi...pic.php?t=42011 , ale podawajcie jakieś własne propozycje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie można by tego przełożyć na 9-10.04.2006 :?:

Skoro można to to est moja własna propozycja. :lol:

" Im więcej jeżdzę tym mniej czuję się motocyklistą " .


"The Nightrider, that is his name. The Nightrider. Remember him when you look at the night sky".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie można by tego przełożyć na 9-10.04.2006 :?:

 

nie można :D

9.04.06 wracamy z Zamościa... :( a 10.04.09 to poniedziałek i wracamy do szarej rzeczywistości

 

Jak kobieta się uprze to już koniec :) a podobno można podawać swoje propozycje , widocznie takie które odpowiadają czyli z góry narzucone :D a ja nie mogę wcześniej :cry:

" Im więcej jeżdzę tym mniej czuję się motocyklistą " .


"The Nightrider, that is his name. The Nightrider. Remember him when you look at the night sky".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ognisko na Kabatach brzmi fajosko. Drewno się skombinuje w ilości znacznej - powinno się udać. Tymbardziej, że jest je teraz czym przewieźć :) Ogniska na Kabatach były dzikie, na powietrzu, z wolnością niczym na reklamach Marlboro. Czasem powiało chłodem (ale to w grudniu), a czasem "niechłodem"

 

Z resztą swoją drogą mimo wszystko ognisko na Kabatach odbyć się może, o czym poinformuje się i już :( Gdy zrobi się ciepło wybierzemy którąś sobotę i już, oukej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymbardziej' date=' że jest je teraz czym przewieźć [/quote']

Jak coś by trzeba było to pisz :D

Z resztą swoją drogą mimo wszystko ognisko na Kabatach odbyć się może' date=' o czym poinformuje się i już[/quote']

:lapagora: :lapagora: :( jestem całkowicie za !! :D

jestem za' date=' chociaz impreza na zewnątrz może być krótka [/quote']

Wzmocniona odpowiednim płynem może być ok :mrgreen:

 

Od 3 tygodni grilujemy w lesie kabackim... :mrgreen: i bynajmniej nie wracamy z zimna do domu... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy na ognicho to jeszcze nie za zimno????

 

Dlatego raczej do rozpatrzenia będą jakieś lokale, gdzie jest ciepło itp.

Może jednak ognisko przesuniemy na jakieś cieplejsze dni???

Raczej każdy z przyjemnością posiedziałby przy jakimś grzanym piwku czy winku.....

 

 

A nie można by tego przełożyć na 9-10.04.2006

Kodi, jeśli nie pojadę do Zamościa z resztą chołoty, to czemu nie? Wtedy też na pewno zgramy ekipę na balety :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...