Skocz do zawartości

Yamaha DT 80 LC2 vs. Derbi Senda r80


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!Proponuje takąoto konfrontację jak w temacie :) Interesują mnie te dwa moto i chciałbym wiedzieć wszystko, a zarazem więcej o nich:czym się różnią itp.

Każde info o tych moto się przyda ;)

...:::pozdro:::...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ptasior ty masz 26 lat i chcesz kupic 80 :?: :mrgreen: :lol: przeciez po paru dniach bedziesz mial jej dosyc :) moze pomysl nad DT 125.

Jeśli miałbym do wyboru te 2 moto wziałbym DTke. Sprawdzona, pewna i wytrzymała konstrukcja robi swoje, a czesci sa wszedzie nowe i uzywne. A po odbkolowaniu i odchudzeniu mozna sie troche pobawic ; )

 

p.s. Tak z tematu wywnioskowalem ze chcesz kupic ; )

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że DT jest lepsza... Wiadomo, że yamaha to yamaha, a Derbi raczej do jakiś super firm nie należy... Porównując zawieszenia to dt wychodzi na zdecydowany plus! Silnika Derbi nie znam, ale wg. mnie również yamaha wyjdzie na plus! Trwała, niezawodna konstrukcja, jak na tą pojemność mocy jest całkiem sporo...Tak jak powiedział

Kamikaze Dt możesz spokojnie wpierniczyć się w las ...natomiast z tego co czytałem derbi jedynie jako supermoto...pzdr.

 

 

ps. Tu fragmento osiągach derbi:"Osiągi:

Gdy odbieramy zablokowaną Sendą z salonu jest v-max wynosi zaledwie 50km/h. Jednak po odblokowaniu motorower ma moc 8,5 KM i v-max w granicach 82km/h. Przyspieszenie jest dobre, jednak nie udało mi sie zmierzyć czasu przyspieszenia od 0 do 50 i 82km/h."

 

 

Dt zablokowana ciągbie 80km/h, podkreslam ZABLOKOWANA. Przynajmniej tak jest w moim przypadku. Oprócz tego posiada wieksza moc, przy podobnej wadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dt zablokowana ciągbie 80km/h' date=' podkreslam ZABLOKOWANA. Przynajmniej tak jest w moim przypadku. Oprócz tego posiada wieksza moc, przy podobnej wadze.[/quote']

Dt to 80 a derbi 50, jezeli załozymy jej cylinderek o tej samej pojemnosci to DT zostaje daaaaleko w tyle ale tylko na prostej bo w terenie to derbikowi nawet moc nie pomoże.

 

 

Temat uwarzam za zamknięty

OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...