Skocz do zawartości

przednie zawieszenie KTM...


Rekomendowane odpowiedzi

Osłony, ale takie plastikowe tylko chroniące od przodu, bo jak sie założy gumowe harmonijki albo te kondony neoprenowe to zużywa sie jeszcze szybciej bo błoto sie tam gromadzi, a ty nawet o tym nie wiesz.

 

tak sie złożyło że wiem o tym, że tam czesto sie syf zbiera..., i dlatego pisałem żeby sie popatrzeć od czasu do czasu pod wymienione wyżej gumowe harmonijki lub te neoprenowe "kondony" i ew. wyczyścić

 

 

właśnie ja myślałem o tych neoprenowych osłonach, ale stwierdziłem że pod nimi nie widać czy jest jakieś błoto albo czy lagi ciekną, a ściągać za każdym razem żeby sobie sprawdzićto też bez sensu.

 

mi sie wydaje że to nie ma dużo roboty poluzować trytytke i zobaczyć co i jak :P

 

zreszta i tak każdy zrobi jak uważa, i zakonczmy ta kwestie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

dołacze sie do tematu i go troche odnowie własnie jestem w trakcie zmiany simeringów i nie wiem ile oleju zalac :/ czytałem wczesniej ze +/- 500ml koles w z seba motor doradził mi zeby zalac 300 i zwiekszac do takiego momentu az zawieszenie przestanie sie spotykac alle w rzeczywistosci to nawet zawiecha bez oleju nie spotka sie

2 wczesniej czytałem ze potrzeba zalac 5w a ja kupiłem 10w bo koles mi tak doradził czy moze sie cos stac z zawiecha? mam pełna regulacje dobicia odbicia i czegos tam jeszcze

czytałem tez wersje ze należy zalać do ok 13cm od gornej krawedzi olejem

Edytowane przez zoltecek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

dołacze sie do tematu i go troche odnowie własnie jestem w trakcie zmiany simeringów i nie wiem ile oleju zalac :/ czytałem wczesniej ze +/- 500ml koles w z seba motor doradził mi zeby zalac 300 i zwiekszac do takiego momentu az zawieszenie przestanie sie spotykac alle w rzeczywistosci to nawet zawiecha bez oleju nie spotka sie

2 wczesniej czytałem ze potrzeba zalac 5w a ja kupiłem 10w bo koles mi tak doradził czy moze sie cos stac z zawiecha? mam pełna regulacje dobicia odbicia i czegos tam jeszcze

czytałem tez wersje ze należy zalać do ok 13cm od gornej krawedzi olejem

 

450 ml do lagi, olej 5 W, jeśli masz problemy z zawieszeniem (zbyt wyrobione sprężyny), zalej 10 lub 15 W.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...