Skocz do zawartości

wypadek 6 czerwiec 2005- ciag dalszy


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zwykle problem z ubezpieczalnią.Kasę za motocykl wypłacili w kwocie , która mnie zadowoliła.Trudniej z kwotą za moją nogę

przede wszystkim zrastaj się szybko i na twardo ;)

 

mi za kilka dni stukna 3 miesiące od wypadku. także kule, potrzaskana lewa noga i nieco drutów (wewnątrz kości), więc wiem co czujesz. dodatkowo wstrząs mózgu, uszkodzony kręgosłup szyjny i... sprawca, który nie przyznał się do winy, ba! nawet po karetkę nie zadzwonił :) sprawa obecnie w prokuraturze.

 

dobrze że motocykl Ci się ostał, z mojego niewiele zostało :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ps. tłumiki w zygzaku masz z jakiegos pierdopeda?  :mrgreen:

 

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=91963954

 

 

specjalnie przerobione, a są one od kawy gpz.

 

[ Dopisane: 13-03-2006, 12:44 ]

Jak zwykle problem z ubezpieczalnią.Kasę za motocykl wypłacili w kwocie , która mnie zadowoliła.Trudniej z kwotą za moją nogę

przede wszystkim zrastaj się szybko i na twardo ;)

 

mi za kilka dni stukna 3 miesiące od wypadku. także kule, potrzaskana lewa noga i nieco drutów (wewnątrz kości), więc wiem co czujesz. dodatkowo wstrząs mózgu, uszkodzony kręgosłup szyjny i... sprawca, który nie przyznał się do winy, ba! nawet po karetkę nie zadzwonił :) sprawa obecnie w prokuraturze.

 

dobrze że motocykl Ci się ostał, z mojego niewiele zostało :banghead:

 

to u mnie przedszkole...ale równie mocno życzę ci powrotu do zdrowia.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następne kłopoty są z ZUSEM. Podważyli moją umowę o pracę i przestali mi wypłacać chorobowe i rechabilitacyjne a co zatym idzie przestałem posiadać pieniądzę na życie

 

Aaaa - u nich to normalka. Ostatnio prowadzilismy sprawe kobiecie' date=' ktorej rowniez odmowiono wyplaty. Kobieta zaszla w ciaze i od 3-miesiaca zaczely sie powazne problemy zdrowotne. ZUS przyjal, ze umowa o prace jest fikcyjna, bo przed zwolnieniem pracowala tylko 2-miesiace - wiec jaki pracodawca chcialby faktycznie zatrudnic kobiete w ciazy i to slabego zdrowia 8O .

[/quote']

 

A co powiecie o ludziach pracujących na akord, których obowiązuje zasada "nie pracujesz - to nie jesz" (i nie mam tu na myśli pracowników fizycznych zatrudnianych gdzieś na czarno, lecz wszelkiej maści freelancerów, żyjących od zlecenia do zlecenia - wszak model zatrudnienia na etat powoli odchodzi do lamusa)? O ile naprawdę żal mi Założyciela wątku, któremu przytrafił się nieszczęśliwy wypadek, o tyle jestem w stanie zrozumieć państwo, które nie ma ochoty utrzymywać kombinatorek uciekających w ciążę.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście uważam że coś z tego będzie bo gówno to już jest , także głowa do góry, jakbyś potrzebował jakiejś pomocy to rzuć temat a forumowicze (mam nadzieję że reszta forumowiczów zgadza się ze mną) postarają się jakoś pomóc, życze wytrwałości w walce z zusem i do zobaczenia na trasie!

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...