Skocz do zawartości

POMOCY! KTM GS 250 problem


ktmgs250
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no wlasnie tak mi sie tez wydawalo.ale nie bardzo wiem jak sie do tej wymiany tych tarcz zabrac bo mam bardzo krótko ten motocykl.moze mi ktos poradzic kto mial KTM albo wie jak to zrobic w motocyklu enduro.prosze o jakies chociac pobierzne wskazówki i z której strony jest te sprzęgło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze mi ktos poradzic kto mial KTM albo wie jak to zrobic w motocyklu enduro.prosze o jakies chociac pobierzne wskazówki i

 

Najlepiej spuscic olej i zalac nowy po wymianie.

Prawdopodobnie masz sprżegło po prawej stronie.

Połozyc motocykl na bok, zdjąc kopniak. odkrecić wszytkie śruby z dekla. zdjąc powoli uważając na uszczlke zeby jej nie zniszczyć.

Z kosza wykęcasz sruby które sciskają spręzyny i wyjmujesz tarcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze ja juz nie wiem.wymieniłem dzisiaj olej na nowy zalałem tak jak trzeba az do wycieku z tej śrubki służacej do sprawdzania stanu oleju i motor jak nie jechal tak nie jedzie:( dalej jest to samo normalnie puszczam sprzeglo do konca na biegu a on prawie ze stoi w miejscu jakby sprzeglo w ogóle nie brało i sie slizga tak jakby.co z tym mozna zrobic??endurowcy pomóżcie bo juz 3 dzien motor stoi i nie moge jezdzic:(pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A rozebrałeś to sprzęgło? Sama wymiana oleju to niepotrzebna fatyga. Bez nowych tarcz się raczej nie obejdzie. A jeśli ten motor ma 20 lat to możesz mieć poważny problem aby je kupić. Rozumiem że ostatnio kupiłeś ten motor i od początku sprzęgło nie działało?

Rzuć okiem na to sprzęgło. Jeśli nie bardzo się na tym znasz to zrób fotki tarcz i kosza to ci napewno towarzystwo doradzi jak dalej postępować.

Ale to prawie napewno są zużyte/zjarane 10 razy tarcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok postaram sie zrobic te zdjęcia.koles mi dał jakis komplet pierscieni i takie tam.są dwa do tłoka osiem takich podobnych jak do tłoka i w tym 3 takie jakby z ząbkami i jeszcze osiem normalnych.moze to te są do tego sprzegla miedzy innymi.postaram sie zrobic zdjecia tych pierscieni i jak zdejme dekiel od tego sprzegła.pozdr

 

[ Dopisane: 15-03-2006, 18:31 ]

potrzebuje części do KTM GS 250 DD.Mianowicie lewy dekielek silnika.wie ktos gdfzie moge je dostac??pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

czesc tez mam ktm 250 gs i tez miałem podobny problem

wymieniłem tarcze i jest oki

masz do mnie namiary wiec mozesz pisac pozdro moze sie wymienimy informacjami pozdro

ile dałes za tarcze??

bo ja juz kiedyś usłyszałem tez do takiego starszego egzemplaza 1300zł to mi sie nogi ugieły ajedna przekładka 64zł :P a jest ich 8 tak jak i tarcz. no i 2 miechybczekania bo oni to muszą specjalnie dla Ciebie dorobic bo od dawna ich nie prodkuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...