Skocz do zawartości

Adu zaczęła sezon!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Adu

 

Graty za rozpoczecie jazd u Tomka

 

TW to zacny sprzet na takie warunki.

 

Ja jak bylem na zimowym kulikowisku moim DragStarem to dopiero byla jazda - opony slicki i lód - niezły hardcore

 

Pozdrawiam

-------------------------------------------

 

Polfa Grodzisk 1%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki Pietra :(

 

Ja jak bylem na zimowym kulikowisku moim DragStarem to dopiero byla jazda - opony slicki i lód - niezły hardcore

Wszystko widziałam i podziwiałam!

Sama się na początku nabijałam z Waszych poczynań na tym lodzie dopóki sama nie spróbowałam, co to znaczy..... Przyznaje szczerze, że wcale nie jest to takie łatwe. Trzeba się trochę napocić, żeby utrzymać moto. Jazda hardcore'owa, ale jak bardzo fascynująca i emocjonująca! :)

PeeSik: Na przyszły sezon kupuję typową crossóweczkę! I wtedy będę chyba w swoim żywiole! Będzie jazda! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zara, moment, dajta se spokój z dwusuwami do rekreacyjnej jazdy.

Honda XL/XLR 250 jest bardzo dobrym motocyklem dla dziołchy na poczatek w teren.

Wszystko tylko nie dwusuwy, chyba że chcecie zaiwaniać po torze, to wtedy insza inszość.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honda XL/XLR 250 jest bardzo dobrym motocyklem dla dziołchy na poczatek w teren

moze byc' date=' ale nie jest za wysoki, jak dla dziołchy :) :( :D[/quote']

 

Koleżanka tym jeździ a ma na pewno mniej niż 160cm wzrostu. Fakt, że czasami parkingowo jej się to przewróci.. ale daje radę. Aha - ona obniżała trochę na zawieszeniu a trochę na jakimś łączniku. Swoją drogą mi też się ten motocykl bardzo podoba. Miałem okazję na takim trochę pojeździć w motoszkole www.motoszkola.pl i było to całkiem sympatyczne. Co więcej - działa bez akumulatora i jest podobno nie do zarżnięcia. Wada - niedużo tego u nas, ciężko kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę o jakiejś 250! Może SX???

Widzę że Pani długiego Życia nie planuje :D

no ale gratuluję i zazdroszę. Bo ino jestem mały i do prawka jeszcze długo....tak długo że możliwe że tomek będzie już w szkole instruktorskiej :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! Adu jest podrywana przez Maksymiliana na nowy atavar!

Gdyby nie sciął kudłów to by miał większe szanse...

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! Adu jest podrywana przez Maksymiliana na nowy atavar!

Gdyby nie sciął kudłów to by miał większe szanse...

To Pan Panie Tomku nie wie, co się na gg dzieje! Na 4um to jest mały pikuś! Na gg to nie tylko na avatara idzie podryw! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...