Skocz do zawartości

Suzuki TL 1000 R (TL1000R)


Rekomendowane odpowiedzi

chciałem sprzedać ale coś mi stuka i nie będę komuś kita wciskał, po 2 to weź i sprzedaj w polsce tl :). ze stukaniem jeszcze nie doszedłem ale to jest do ograniecia. wałczę teraz z przednim zawieszeniem: o ile główka rami poszła mi luks o tyle lagi to masakra jakaś, trochę z mojej winy a trochę już są zużyte efekt- muszę kupić lewa lagę. dziś mi laga lewa doszła i co i ku*wa Chandlerze z allegro kur. ,dolna regulacja nie działa, nie da jej się ruszyć z miejsca a golen ma delikatne wżery rdzy, masakra po prostu, jedyny plus to ze coraz więcej wiem na temat jak działa motocykl :)

 

ps w ten weekent jest zlot w skar wpadnijcie tlami :) ja niestety bede z buda :(

 

 

ps2. ja z przodu mam o zeba mniej. uwierz ze wiecej ci przeklamuje niz 10km/h :)

 

Cóż wiele prawdy w tym, że TL jest mało sprzedawalnym motocyklem. Zauważyłem, że nawet igiełki długo stoją na allegro, ale zawsze możesz wystawić na e-bayu ;)

Ja na razie nie myślę o sprzedaży, w zasadzie zostawiłbym sobie ją na dłużej, bo sprzęt daje mi zajebiście dużo zabawy. Jedyny upragniony następca to RC8, ale to wygranej w lotto, chyba, że mnie Caritas wspomoże ;)

Co do zlotu - chętnie, ale w jakimś innym terminie.

V-TWIN wanker

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie stary. Ja jestem mobilny, podejrzewam, że kolega Bartez też - fajnie byłoby ogarnąć jakieś spotkanko maniaków TL. To może od razu dogadajmy jakiś termin i miejscówkę?

 

PS-RC8 to kawał szatana, szkoda tylko, że praktycznie nigdzie nie można zapisać się na jazdy próbne...

Edytowane przez Djobeł

V-TWIN wanker

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja mieszkam 30km od Posena. Oczywiście jestem za spotkaniem - zrobimy I zlot TL-ek w Polsce hehe. Po szybkim rzuceniu okiem na mape, wychodzi mi, że kompromisowe miejsce to PŁOCK - mam tam metę i byłbym w stanie zorganizować jakąś impreze - plener, browar, namioty itd.

Jeśli Wam to odpowiada, dajcie znaka, dogramy termin :flesje:

 

POZDR

Djobeł

V-TWIN wanker

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi raczej bardziej odpowiada spotkanie jednodniowe ze względu na moje napięte terminy :) proponował bym termin kolo bożego ciała 23 czerwca 24,25,26 jakoś takos

 

u mnie ten termin odpada-wyjeźdzam...

 

 

a z tym płockiem to jak dla mnie dobra opcja, jeszcze z noclegiem :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kurde ja nie wiem uzgodnijcie cos a ja sie postaram dopasowac. Z tym ze na przestrzeni najbliższych 6 tyg mam 2 wesela i 2 wieczory kawalerskie troche przerwy i wakacyjny wyjazd i dlatego dla mnie najlepsze parogodzinne spotkanie. najwyzej jak cos ja bym tylko na pare godzin podjechał a wy balujcie :)

Edytowane przez Dr.Artur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie proponuję początek lipca - Pasują mi również dni w ciągu tygodnia, więc na pewno coś dogramy.

Proponuje temat przerzucić na PW, żeby nie zasmiecać tematu :)

Wkrótce się odezwę, jedno mamy ustalone - spotykamy się w Płocku :lalag:

V-TWIN wanker

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

ja z innej beczki....

 

 

wymieniał ktos z Was świece w TLrce?

 

z tylnego cylindra to luz, ale z przedniego....- jak z dostępem- coś trzeba zdejmować(chłodnica czy coś??)

Edytowane przez bartez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...