Skocz do zawartości

Kawasaki kx 125


Rekomendowane odpowiedzi

prawde mowiąc myślę o roczniku 2000-2002. Nowszych wg. mnie po prostu sie nie opłaca kupować, bo różnice sięgają blisko 5-6 tys zł. Co powiecie o suzuki RM? To moto spokojnie można za 8 tys rocznik 2002 kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawde mowiąc myślę o roczniku 2000-2002. Nowszych wg. mnie po prostu sie nie opłaca kupować' date=' bo różnice sięgają blisko 5-6 tys zł. Co powiecie o suzuki RM? To moto spokojnie można za 8 tys rocznik 2002 kupić.[/quote']

Z USA spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnosnie kx 125 starszy model kolo roku 1990 wersja jeszcze bez amortyzatorów upsów stan ogólny bdb.Opłaca sie kupic za 3000zł Rolling Eyes jakie sa wady tego rocznika i jak z czesciami i awaryjnoscią Wink

 

U mnie jest yz 125 91 albo 92 rok na chodzie z nowymi oponkami za jakies 2,5 tys i jescze pewnie spuszczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest yz 125 91 albo 92 rok na chodzie z nowymi oponkami za jakies 2' date='5 tys i jescze pewnie spuszczą.[/quote']

 

zajebista cena, gdybys powiedział miesiac wczesniej to bez zastanowienia bym brał, no ale teraz rx stoi w garazu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A co powiecie o tym sprzęcie ?? http://cgi.ebay.de/Kawasaki-KX-125-vollcro...1QQcmdZViewItem

 

I prosił bym o info na temat kx 125 bo w tym temacie zadnych nie znalaznem ;p

 

Aha jak ktoś zna dobrze niemiecki to prosil bym o przetlumaczenie tego opisu kx 125 w tej aukcji :D

Edytowane przez TIJO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trupa do remontu moze nie, no ale wiadomo ze większość polaków naprawia wszystko tańszym kosztem i nie inwestuje tak w serwis motocykla, a amerykanie nie oszczędzają na motocyklach i mają odpicowane bryki aż szkoda brudzić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo pisać, kx jest podobny pod względem charakterystyki silnika do swoich konkurentów- rm, cr, yz, sx. Nie odbiega od nich pod względem zawieszeń itd. w odróżnieniu od nich ma zielony kolor :icon_biggrin: osobiście wolałbym yz lub cr- najtrwalsze silniki.

o masz tu kx125 rok 94 za 2500zł :P

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M184703

Edytowane przez kwas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo pisać, kx jest podobny pod względem charakterystyki silnika do swoich konkurentów- rm, cr, yz, sx. Nie odbiega od nich pod względem zawieszeń itd. w odróżnieniu od nich ma zielony kolor :P osobiście wolałbym yz lub cr- najtrwalsze silniki.

o masz tu kx125 rok 94 za 2500zł :P

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M184703

Jak kx nie odbiega charakterystyka silnika od cr albo yz to :P

Kx jak dla mnie (a jezdzilem kx z tego samego rocznika co moja YZ)ma mocny doł i rownie wyczuwalne "pykniecie" w wyzszym zakresie obrotow jak YZ.Brakuje mu jednak (tak jak i YZ)tej dzikosci ktora ma CR.Zalezy tez kto co lubi bo gdybym mogł to przesiadłbym sie...ZOSTAŁBYM PRZY SWOIM :icon_biggrin: :P

Edytowane przez TwisterZG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...