Skocz do zawartości

Alpinestar T-Stunt lub inny tex


Rekomendowane odpowiedzi

Musze kupić jakąś lepszą kurteczke - mój Probiker sie nie nadaje. Przeglądam rózne oferty i ta kurteczka byc może spełniała by moje wymagania. Inny ciekawy model to T stunt Air Flo lub Air Flo (czarna) skromny wygląd aczkolwiek solidnie się prezentuje. Nie miałem tych kurtek w łapce - może ktoś miał i mógłby się wypowiedzic. Oczywiście mile widziany kontakt do niedrogiego sprzedawcy lub dystrybutora.

Byłbym wdzięczny za pomoc lub naprowadzenie mnie na inny produkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T-Stunt bardzo fajne kurteczki i  super wykonanie-wiadomo alpina.Nadaje sie do chodzenia na codzien jak i na moto.Jaki rozmiar potrzebujesz moze bym cos mial.

 

W tym problem - nie bardzo wiem jaki rozmiar. 180 cm 87kg

Raczej interesuje mnie czarna z grafitem - czerwona z białym jest fajna ale niezbyt praktyczna.

Czy ten model AirFlo jest jest zupełnie przewiewny. Kolega poniżej twierdzi, że zupełnie się nie nadaje w naszym klimacie. T Stunt kosztuje u Ciebie...? Może być priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak air flo jest przewiewny i to bardzo pozatym przy glebie to masz po kurtce!

 

ja znalazłem gościa ktory ma tnaio te kurtki napisz na prv dam ci namiary

 

ja już przemyślałem zakup i szkoda wydawać 800zł na kurtkę jak za 500zł masz kurtkę FRANK THOMASA tak samo wygladąjącą i ochraniacze lepsze a alpinestarts i tak made by china a we frank thomas mad by Uk więc ciut lepsze!! pzdr

 

ps.jedynie warto kupić kurtki dainese wypasik są ale mają je tylkow gdańsku z z wayw mam 350km więc mi sie nie cche jechac taki kawał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...