Skocz do zawartości

nieprzyjalem mandatu>opis i fota


Rekomendowane odpowiedzi

No co ty - serio? :lol: :mrgreen: A ja sie naiwny zastanawialem jak on do pedalow nogami siegal :D

 

Blagam - prosze nie niszcz mojego swiata do konca i nie probuj mi wmowic, ze sw. Mikolaj oraz "Zajaczek" nie istnieja :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie jest dowodem na to że walnąłes faula i to na max.Droga wyjazdowa liczy się wg.szerokości bramy , a nie wg,tego co tu widać.Fota jest pod kątem,a powinna być na wprost bramy.Jakie znaki drogowe obowiazują na tym odcinku i na koniec ,dlaczego puszka stoi na połowie chodnika ???Dalej - jaki pojazd zmieści się w wolnym polu przejazdu ???? Bo śmieciarka ani Straż nie wciśnie sie. Reasumując - podłożyłeś się upierdliwym Strażnikom,to zdjęcie jest potwierdzeniem,ze popełniłeś wykroczenie( nie dawaj go sędziemu ) i na koniec - jeśli nie udowodnisz,że strażnik żądał łapówki , to Ty możesz mieć sprawę za fałszywe oskarżenie urzędnika samorzadowego ( taki status ma Straż Miejska)Na koniec wyluzuj i nie biegaj z metrówką , tylko popytaj tych co siedzą w temacie.I tak masz szczęście,że nie wezwali od razu lawety.Melduj potem co było w śądzie.I złap mnie na GG.Najlepiej po godz,22.00 Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popełniłeś przynajmniej dwa wykroczenia

W tej sytuacji mogłeś zostać scholowany co jest kosztowne. Jeśli chodzi o resztę, to teraz licz się z tym że będziesz miał sprawę w sądzie grodzkim. Jeśli dostałeś wezwanie w tej sprawie do straży to lepiej tam idź, gdyż wtedy możliwe że będziesz mógł po przyznaniu się do winy, dobrowolnie poddać sie karze, uzgadniając ją z przesłuchującym co o wiele bardziej się kalkuluje niż sprawa w normalnym trybie w sądzie. A jeśli chodzi o zarzut łapówki to tak jak napisał przedmówca, lepiej sie z tym nie wychylaj jak nie możesz udowodnić. Pozdrawiam i powodzenia życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ide do nich w czwartek.....fota i tak niejest wiarygodnym dowodem, bardziej traktuje ja jako rozeznanie orientacyjne, zebym niemusial malowac puzniej,niemam zdolnosci,z plastyki mialem uzebrane 3 :twisted: swiadek niejest spokrewniony ze mna wiec jest wiarygodny, jezeli powie prawde to co widzial i podpisze sie pod tym to chyba juz cos znaczy...

"...no ale zalezy jak lezy" i "gdyby dgyby to by rosly grzyby" :;):D:D

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było włączyć awaryjne i powiedzieć że ci sie płyn zagotował...

A z tym oskarżaniem urzędnika samorządowego to sie neźle ustawili...co teraz takiemu burakowi zrobisz.... :/ Ja nosze przy sobie 50pln ze spisanymi numerami. Jak bedą chcieli w łapke to dostaną a ja szybko zadzwonie na policje , że strażnik albo zapomniał wypisać mandatu albo chyba wziął łapówke :P

Nie kumam po co w ogóle istnieje coś takiego jak SM - miejsce dla odpadów którzy byli za ciency żeby dostać się do policji. Niepotrzebne ogniwo pomiędzy policją a parkingowymi. W dodatku jakie zakompleksione... szkoda słów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...