Skocz do zawartości

23 kwietnia 2006r.Otwarcie sezonu na Jasnej Górze


bart_b
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i po imprezie. bylo niesamowicie. zgodnie z informacjami przekazanymi przez organizatorow okolo 2000 motocykli. Czyli kilkakrotnie wiecej niz w zeszlym roku.

 

A tutaj kilka zdjec:

 

http://www.garbusmac.garbatabaza.info/Bart...2006/index.html

 

Kto nie byl niech zaluje. ;)

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem i nie żałuję, widziałem też sprzęt bart b w Olsztynie, nie ma co ładna maszyna :D

 

 

DZIEKI TEZ MI SIE PODOBA :) A TAK SERIO TO TRZEBA BYLO ZAGADAC TO BYSMY WYPILI BEZALKOCHOLOWE :P

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykl widziałem jak stał samotnie na parkingu. Przyznam, że po roku nie bardzo kojarzyłem jak wyglądasz :( więc pewnie Cię widziałem lecz nie poznałem. A czy ty mnie widziałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rowniez rzucil mi sie w oczy sprzet barta b. oryginalny i ladny, pozatym kolorek z tych nieskromnych ;-) - gratuluje maszyny.

niestety nie widzialem nikogo z 4um, patrzylem za oczojebkami ale te ktore widzialem nie byly z naszych... no tylko barta widzialem ale to raczej nie na niego zwracalem uwage tylko na jego moto :buttrock: . gdybym wiedzial to bym znalazl juz pod sama Jasna Gora i sie poznal z przyjemnosci ale niestety :(

 

co do samego spotkania motocyklistow to bylo wspaniale. parada najwieksza w jakiej bralem udzial. klimat byl naprawde zdrowy. zapraszam do poczytania mojej malej foto-relacji z tego dnia: www.motorfan.emil.tnp.pl/podroze_2006.htm

 

Pozdrawiam

Maciek

Edytowane przez vasiliy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykl widziałem jak stał samotnie na parkingu. Przyznam, że po roku nie bardzo kojarzyłem jak wyglądasz :D więc pewnie Cię widziałem lecz nie poznałem. A czy ty mnie widziałeś?

 

Powiem szczerze ze nie mam pojecia. a widzielismy sie kiedys?? podejzewam ze w zeszlym roku :)

 

Tak czy tak zapraszam do czestochowy.

 

 

 

rowniez rzucil mi sie w oczy sprzet barta b. oryginalny i ladny, pozatym kolorek z tych nieskromnych ;-) - gratuluje maszyny.

niestety nie widzialem nikogo z 4um, patrzylem za oczojebkami ale te ktore widzialem nie byly z naszych... no tylko barta widzialem ale to raczej nie na niego zwracalem uwage tylko na jego moto . gdybym wiedzial to bym znalazl juz pod sama Jasna Gora i sie poznal z przyjemnosci ale niestety

 

co do samego spotkania motocyklistow to bylo wspaniale. parada najwieksza w jakiej bralem udzial. klimat byl naprawde zdrowy. zapraszam do poczytania mojej malej foto-relacji z tego dnia: www.motorfan.emil.tnp.pl/podroze_2006.htm

 

Pozdrawiam

Maciek

 

 

A ciebie i twojego tate widzialem pod namiotem z kielbasa ;)

Fajnie tak z ojcem posmigac. moj niestety nie jezdzi na moto :? ale spoko :D moj brat sie szykuje tak wiec bedzie rodzinne latanie.

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku oile się nie myle jeździłeś CB 750 i byłeś z nami w Olsztynie, nasz kolega z Warszawy Zbyszek spotkał się z wami na otwarciu i przedstawił was jako "ludzi z forum o CB 750". W tamtym roku jeździłem Kz 1100 Spectra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku oile się nie myle jeździłeś CB 750 i byłeś z nami w Olsztynie, nasz kolega z Warszawy Zbyszek spotkał się z wami na otwarciu i przedstawił was jako "ludzi z forum o CB 750". W tamtym roku jeździłem Kz 1100 Spectra.

A to juz kojaże. faktycznie jezdziłem seven fifty :D Widze że sporo osób zmieniło motocykle :) :D

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...